2020-2021 : Corona-pandemie
2022 : onze club bestaat 75 jaar
2022- 05 - 22 : primeur : eerste wedstrijd voor dames
Interclub Dames Elite 2.15.2
2-daagse met Nieuwrode -Trofee Vermarc Cycling Project
Bierbeek kermis 2022 | Zondag 12 juni | |||||
Wielerwedstrijd 1.14.3 JUNIORES | ||||||
200 euro prijzen - 11 ronden - 88 Km | ||||||
GROTE PRIJZEN : EETCAFE IN DE MOLEN | ||||||
Vloer- en tegelwerken Guido STEENO - Zuivel- & drankhandel Marc CHRISTENS | ||||||
EREPRIJZEN : | Dier- en Tuinshop VERBOOMEN - VCB Verzekeringskantoor Leuven - Kapsalon FERRO | |||||
ARGENTA - Jan SEMPELS - Hondenkapsalon de WOEF-WAS- Garage LEKENNE | ||||||
Café ODETTE & Restaurant DE STOOFPOT Meldert – 'T SMISKE CAFE -Pellenberg | ||||||
ALEC BIKE STORE- Heverlee - Garage LUC GEYSENS - UNICORNO IJS | ||||||
Bevoorrading en wegwerpzone : Opvelpsestraat | ||||||
Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM Haasrode - Bekers : Frigoservice VANDERWEGEN Bierbeek | ||||||
Koersformaliteiten :Taverne De MIESTER | Eetcafe IN DE MOLEN | Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW | ||||
42 | DEELNEMERS | |||||
RUG | Voornaam | Naam | Gemeente | Club | ||
2 | Simon | VAN HERCK | Hoeleden | MAES CT GLABBEEK | ||
3 | Tibe | HUBIN | Werchter | YOUNG CYCLING TALENT D&D | ||
4 | Arthur | TIRRY | Rotselaar | YOUNG CYCLING TALENT D&D | ||
5 | Yarne | LEFEVER | Hoegaarden | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | ||
6 | Keano | VAN LAER | Bertem | MAES CT GLABBEEK | ||
7 | Olivier | DE JONG | Riemst | KZLWC - DAVO | ||
8 | Matthijs | BINK | Rijen (NL) | DE JONGE RENNER | ||
9 | Rune | DAS | Herselt | MAES CT GLABBEEK | ||
10 | Tinus | THYS | Westerlo | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | ||
11 | Stef | DANIELS | Budingen | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||
12 | Diego | VAN KERKHOVEN | Rotselaar | YOUNG CYCLING TALENT D&D | ||
13 | Viktor | VANGRUNDERBEEK | Leefdaal | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | ||
15 | Julian | DIAZ | Beaumont (USA) | VELOSPORT | ||
16 | Nicholas | MCCHESNEY | USA | VELOSPORT | ||
17 | Ruben | VERHAEGEN | Wommelgem | WAC TEAM VZW | ||
18 | Andre | GATES | USA | KELLY BENEFIT STRATEGIES | ||
19 | Oscar | DOPCHIE | Chastre | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL | ||
20 | Mats | DEVRY | Averbode | MAES CT GLABBEEK | ||
21 | Baptiste | SNOEKS | Sombreffe | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL | ||
22 | Zias | MICHIELS | Duffel | KZLWC - DAVO | ||
23 | Gibbe | STAES | Retie | ACROG-TORMANS | ||
24 | Wout | HUYSMANS | Tessenderlo | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | ||
25 | Ferre | ANTHEUNIS | Bekkevoort | MAES CT GLABBEEK | ||
26 | Jarne | CEULEMANS | Wiekevorst | WAC TEAM VZW | ||
27 | Kobe | HEREMANS | OLV Waver | CANNIBAL TEAM | ||
28 | Milan | FEYS | Deinze | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | ||
29 | Kobe | VANDENABEELE | Onkerzele | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | ||
30 | PABLO | ESCAJADILLO | Brussel | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | ||
31 | Lukas | VAN DER VALK | Haltern Am See (D) | ACROG - TORMANS BALEN BC | ||
32 | Mathias | HEYVAERT | Jemeppe sur Sambre | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL | ||
33 | Tom | VAN DER VALK | Haltern Am See (D) | ACROG - TORMANS BALEN BC | ||
34 | Henri | BENOIS | Anderlecht | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | ||
35 | William | SCABAAB | Salet | SER'VELO TEAM | ||
36 | Noa | BRUNINX | Tongeren | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||
37 | Ugo | PIGNOLO | Bovenistier | TEAM CYCLISTE DE HESBAYE | ||
39 | Luka | DOYEN | Amay | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||
40 | Lance | VENEMA | Heerhugowaard (NL) | AR EN TV DE ADELAAR | ||
41 | Mats | VAN HEMELRYCK | Wolvertem | FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM | ||
42 | Milan | DE PAGE | Affligem | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM | ||
43 | Niel | MEULEMANS | Tielt-Winge | ACROG-TORMANS | ||
44 | Michael | LATIN | Welkenraedt | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | ||
45 | Dirk | DARDING | Riemst | TIGER R CYCLING TEAM | ||
BIERBEEK KERMIS | ||||||
Donderdag 16 juni - 18 u - ELITE ZONDER CONTRACT | ||||||
Zondag 19 aug. - 15 u - NIEUWELINGEN | ||||||
BREMT KERMIS | ||||||
Zondag7 aug. - 15 u - JUNIOREN | ||||||
Zondag 14 aug. - 15 u - NIEUWELINGEN | ||||||
75 JAAR SPORTCOMITE - ZONDAG 21 AUGUSTUS - Lindeboom - U12 en U15 |
40 DEELNEMERS | |||||||||||
gemiddelde : 38,34 km/h | |||||||||||
88 km in 2H 16' | |||||||||||
UITSLAG | RUGNR | Voornaam | Naam | Gemeente | Club | ||||||
1 | 28 | Milan | FEYS | Deinze | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | ||||||
2 | 43 | Niel | MEULEMANS | Tielt-Winge | ACROG-TORMANS | ||||||
3 | 26 | Jarne | CEULEMANS | Wiekevorst | WAC TEAM VZW | ||||||
4 | 29 | Kobe | VANDENABEELE | Onkerzele | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | ||||||
5 | 7 | Olivier | DE JONG | Riemst | KZLWC - DAVO | ||||||
6 | 8 | Matthijs | BINK | Rijen (NL) | DE JONGE RENNER | ||||||
7 | 20 | Mats | DEVRY | Averbode | MAES CT GLABBEEK | ||||||
8 | 2 | Simon | VAN HERCK | Hoeleden | MAES CT GLABBEEK | ||||||
9 | 23 | Gibbe | STAES | Retie | ACROG-TORMANS | ||||||
10 | 10 | Tinus | THYS | Westerlo | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | ||||||
11 | 9 | Rune | DAS | Herselt | MAES CT GLABBEEK | ||||||
12 | 6 | Keano | VAN LAER | Bertem | MAES CT GLABBEEK | ||||||
13 | 19 | Oscar | DOPCHIE | Chastre | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL | ||||||
14 | 16 | Nicholas | MCCHESNEY | USA | VELOSPORT | ||||||
15 | 31 | Lukas | VAN DER VALK | Haltern Am See (D) | ACROG - TORMANS BALEN BC | ||||||
16 | 41 | Mats | VAN HEMELRYCK | Wolvertem | FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM | ||||||
17 | 33 | Tom | VAN DER VALK | Haltern Am See (D) | ACROG - TORMANS BALEN BC | ||||||
18 | 24 | Wout | HUYSMANS | Tessenderlo | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | ||||||
19 | 5 | Yarne | LEFEVER | Hoegaarden | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | ||||||
20 | 17 | Ruben | VERHAEGEN | Wommelgem | WAC TEAM VZW | ||||||
21 | 4 | Arthur | TIRRY | Rotselaar | YOUNG CYCLING TALENT D&D | ||||||
22 | 27 | Kobe | HEREMANS | OLV Waver | CANNIBAL TEAM | ||||||
23 | 34 | Henri | BENOIS | Anderlecht | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | ||||||
24 | 40 | Lance | VENEMA | Heerhugowaard (NL) | AR EN TV DE ADELAAR | ||||||
25 | 3 | Tibe | HUBIN | Werchter | YOUNG CYCLING TALENT D&D | 1'25 | |||||
26 | 42 | Milan | DE PAGE | Affligem | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM | 3'10 | |||||
27 | 18 | Andre | GATES | USA | KELLY BENEFIT STRATEGIES | ||||||
28 | 11 | Stef | DANIELS | Budingen | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||||||
29 | 39 | Luka | DOYEN | Amay | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||||||
30 | 12 | Diego | VAN KERKHOVEN | Rotselaar | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
Donderdag 16 juni : 1.12.B Elite ZC en U23
Bierbeek kermis 2022 | Donderdag 16 juni | |||||||||
Wielerwedstrijd 1.12 Elite ZC en U23 | ||||||||||
700 EUR prijzen - 14 ronden - 112 Km | ||||||||||
GROTE PRIJZEN : | ||||||||||
JADIMEX TOP OUTDOOR WOOD | ALFA ZONNEWERING- Mechelen | |||||||||
SLAGERIJ MICHIELS - Lovenjoel - vzw EURO-MINIEMENTORNOOI Bierbeek - | ||||||||||
JES VASTGOED - DE JUWELIER Boutersem - ORBI-PHARMA International | ||||||||||
EREPRIJZEN : Dranken BAETS Lubbeek - CV-Sanitair Eric ABTS - Garage VANTHIENEN -GROEP DELORGE Tienen | ||||||||||
Sportcafé MARIE-THERESE Leuven - DE FRITZAK -Dorpsstraat- LOUIS DELHAIZE | ||||||||||
Elektriciteitswerken Rudy CRABBE - Fruithandel VAN DER VELPEN - Drankendiscount DEPOT DORST Haasrode | ||||||||||
BAKKERIJ ARMAND - | ||||||||||
Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM Haasrode - Beker : Frigoservice VANDERWEGEN Bierbeek | ||||||||||
Koersformaliteiten : Eetstaminee In de Molen | Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW | |||||||||
63 | vertrekkers | |||||||||
RUG | NAAM | VOORNAAM | Gemeente | Land | Club | |||||
1 | WOUTERS | Rutger | Koersel | BEL | TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE | |||||
2 | CUMPS | Ruben | Herent | BEL | TEAM SIKTIVITY | |||||
3 | SOENEN | Jakob | Kessel-Lo | BEL | TEAM SIKTIVITY | |||||
4 | DUBOIS | Foeke | Halle | BEL | ASFRA RACING TEAM | |||||
5 | DECOSTER | Gert-Jan | Vaalbeek | BEL | MAES CT GLABBEEK | |||||
6 | DE MILDE | Thomas | Denderleeuw | BEL | JONGE RAKKERS VOLLEZELE | |||||
7 | YAKOVLEV | Vasylii | UKR | - | ||||||
8 | SHCHERBAN | Vladyslav | UKR | ACROG-TORMANS | ||||||
9 | PAULUS | Aaron | Neerijse | BEL | YOUNG CYCLING TALENT D&D | |||||
10 | BROEKMANS | Glenn | Kwaadmechelen | BEL | RB ZELFBOUW UCT | |||||
11 | VAN DER ZWET | Bram | Kaag en Braassem | NED | WV WEST FRISIA | |||||
12 | VASYLIEV | Maksym | UKR | EUROCAR GS CYCLING TEAM | ||||||
13 | THONNON | Senne | Tongeren | BEL | EFC - L&R - AGS | |||||
14 | HRISTOV | Svetozar | Leuven | BUL | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
15 | HILLEN | Michiel | Vosselaar | BEL | RB ZELFBOUW UCT | |||||
16 | GOOSEN | Wouter | Rumst | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
17 | VOGELS | Aaron | Binkom | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
18 | CLYNHENS | Jens | Wilsele | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
19 | OFFERMANS | Michiel | Oplinter/Bierbeek | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||
20 | ERAUW | Thiemo | Herent | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||
21 | BOELS | Senne | Meerbeek | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
22 | CORNELIS | Jonas | Leuven | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
23 | WUYTS | Mathijs | Beerzel | BEL | TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM | |||||
24 | TURCKSIN | Linus | Lubbeek | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||
25 | COPPENS | Tim | Affligem | BEL | VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM | |||||
26 | GODTS | Kobe | Herent | BEL | TEAM NOVO NORDISK | |||||
27 | FIERENS | Wietse | Rotselaar | BEL | YOUNG CYCLING TALENT D&D | |||||
28 | VAN PRAET | Robbe | Meise | BEL | MINERVA CYCLING TEAM | |||||
29 | SCHOTS | Evert | Averbode | BEL | Individueel | |||||
30 | NIJS | Viktor | Neerijse | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||
31 | DE RYCK | Robbe | Houwaart | BEL | RB ZELFBOUW UCT | |||||
32 | MERTENS | Thijs | Noorderwijk | BEL | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
33 | JANSSENS | Nico | Tielt | BEL | TEAM SIKTIVITY | |||||
34 | DEVOS | Han | Scherpenheuvel | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||
35 | SWEECK | Diether | Keerbergen | BEL | Individueel | |||||
36 | CLOUX | Antoine | Hannut | BEL | MINI DISCAR CYCLING TEAM | |||||
37 | BEELEN | Boris | Roloux | BEL | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | |||||
38 | WIJNANDS | Lars | Maastricht | NED | TIGERR CYCLING TEAM | |||||
39 | VERBEECK | Dag | Wilsele | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||
40 | STEVENS | Timothy | Borgloon | BEL | ODB | |||||
41 | SCHOEVAERS | Ward | Zemst | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||
42 | DYANKOV | Nikolay | Köln | BUL | DOLTCINI PRO TEAM | |||||
43 | DYANKOV | Denis | Köln | BUL | DOLTCINI PRO TAEM | |||||
44 | THYS | Joren | Itegem | BEL | BASSO TEAM FLANDERS | |||||
45 | PERMENTIER | Jonas | Velm | BEL | ODB | |||||
46 | GOFFIN | Alexandre | Rixensart | BEL | ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE | |||||
47 | DE PESTEL | Thomas | Sint-Niklaas | BEL | MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE | |||||
48 | OREEL | Lars | Goes | NED | ZRTC THEO MIDDELKAMP | |||||
49 | COURTOIS | Arthur | Lobbes | BEL | ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE | |||||
50 | PETIT | Tomas | Lasne | BEL | VÉLO CLUB AMATEUR SAINT-QUENTIN | |||||
51 | PHILIPS | Jonas | Vossem | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||
52 | VAN DAMME | Bart | Lokeren | BEL | SHIFTING GEARS x BLACK SHEEP | |||||
53 | BROGNIET | Pierre | Oudergem | BEL | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | |||||
54 | JANVIER | Nicolas | BEL | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | ||||||
55 | DESMECHT | David | Borsbeke | BEL | S-BIKES DOLTCINI | |||||
56 | VAN SCHOOR | Matthew | Baasrode | BEL | MINERVA CYCLING TEAM | |||||
57 | DE GREEF | Bert | Beigem | BEL | WK NOORD-WEST-BRABANT | |||||
58 | VERBEECK | Sven | Rotselaar | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||
59 | RIETJENS | Sander | Leefdaal | BEL | BASSO TEAM FLANDERS | |||||
60 | ERNST | Robin | Aubel | BEL | ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE | |||||
61 | LANGE | Tyler | Cape Town | RSA | TYGERBERG CYCING CLUB | |||||
62 | DEDEURWAERDERE | Brice | Genappe | BEL | COMITE REGIONAL BRABANT-WALL. | |||||
63 | VAN ETTEN | Harrie | Veghel | NED | W.V. SCHIJNDEL | |||||
64 | LODEWYCKX | Seppe | Westmeerbeek | BEL | YOUNG CYCLING TALENT D&D | |||||
65 | VAN KORVEN | Jens | Diessen | NED | HET SNELLE WIEL | |||||
Zondag 19 juni - 15 u - Nieuwelingen | Bedankt voor uw komst en steun | |||||||||
BREMT KERMIS : Zondag 7 augustus - 15 u - juniores | ||||||||||
BREMT KERMIS : Zondag 14 augustus - 15 u - nieuwelingen | ||||||||||
75 JAAR SPORTCOMITE : ZONDAG 21 AUGUSTUS vanaf 10 u - LINDEBOOM - U12 en U15 |
UITSLAG | 62 vertrekkers | 2H39'40" | gemiddelde : 41,56 km/u | ||||||||||
PLAATS | RUG | NAAM | VOORNAAM | Gemeente | Land | Club | |||||||
1 | 1 | WOUTERS | Rutger | Koersel | BEL | TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE | |||||||
2 | 13 | HILLEN | Michiel | Vosselaar | BEL | RB ZELFBOUW UCT | |||||||
3 | 75 | DESMECHT | David | Herzele | BEL | S-Bikes Doltcini | |||||||
4 | 37 | STEVENS | Timothy | Borgloon | BEL | ODB | 2" | ||||||
5 | 65 | LAGAB | Azzedine | ALG | |||||||||
6 | 32 | DEVOS | Han | Scherpenheuvel | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | 4" | ||||||
7 | 33 | SWEECK | Diether | Keerbergen | BEL | Individueel | |||||||
8 | 64 | ULENS | Thijs | Mechelen | BEL | Team Thielemans-De Hauwere | |||||||
9 | 52 | VAN SCHOOR | Matthew | Baasrode | BEL | MINERVA CYCLING TEAM | |||||||
10 | 71 | REGUIGUI | Youcef | ALG | 1'38" | ||||||||
11 | 48 | PHILIPS | Jonas | Vossem | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||||
12 | 16 | CLYNHENS | Jens | Wilsele | BEL | VP CONSULTING CYCLING TEAM | |||||||
13 | 70 | AMARI | Hamza | ALG | |||||||||
14 | 41 | THYS | Joren | Itegem | BEL | BASSO TEAM FLANDERS | |||||||
15 | 6 | DE MILDE | Thomas | Denderleeuw | BEL | JONGE RAKKERS VOLLEZELE | 3'08" | ||||||
16 | 21 | WUYTS | Mathijs | Beerzel | BEL | TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM | |||||||
17 | 2 | CUMPS | Ruben | Herent | BEL | TEAM SIKTIVITY | |||||||
18 | 29 | DE RYCK | Robbe | Houwaart | BEL | RB ZELFBOUW UCT | |||||||
19 | 44 | DE PESTEL | Thomas | Sint-Niklaas | BEL | MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE | |||||||
20 | 28 | NIJS | Viktor | Neerijse | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||||
21 | 17 | OFFERMANS | Michiel | Oplinter/Bierbeek | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||||
22 | 18 | ERAUW | Thiemo | Herent | BEL | URBANO-VULSTEKE CT | |||||||
23 | 4 | DUBOIS | Foeke | Halle | BEL | ASFRA RACING TEAM | |||||||
24 | 69 | FERKOUS | Ayoub | ALG | |||||||||
25 | 23 | COPPENS | Tim | Affligem | BEL | VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM | 3'33 | ||||||
26 | 30 | MERTENS | Thijs | Noorderwijk | BEL | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||||
27 | 68 | NEHARI | Mohamed | ALG | |||||||||
28 | 67 | MANSOURI | Hamza | ALG | |||||||||
29 | 42 | PERMENTIER | Jonas | Velm | BEL | ODB | |||||||
30 | 54 | VERBEECK | Sven | Rotselaar | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||||
31 | 38 | SCHOEVAERS | Ward | Zemst | BEL | STAGECO CYCLING TEAM | |||||||
Zondag 19 juni - 15 u - Nieuwelingen | |||||||||||||
BREMT KERMIS : Zondag 7 augustus - 15 u - juniores | Bedankt voor uw komst en steun |
Zondag 19 juni : 1.17.3 Nieuwelingen
Bierbeek kermis 2022 | Zondag 19 juni | |||
Wielerwedstrijd voor NIEUWELINGEN 1.17.3 | ||||
GROTE PRIJZEN : FITNESS DE MIESTER | ||||
KBC-BANK Bierbeek/Haasrode - AB InBev Leuven | ||||
ING KORBEEK-LO - A+ KEUKENS RENOVATICS | ||||
EREPRIJZEN : DORPSBROUWERIJ BIERBEEK - BEXX-TRAILER verhuur (aanhang)wagens – | ||||
Huis Jerome COLLIN Heverlee - STUYCK C.V & SANITAIR | ||||
BERKENHOF FEESTZALEN - PLEISTERWERKEN DIRK LEMMENS | ||||
GLASHANDEL ELAERTS-Blanden - VCB VERZEKERINGEN | ||||
Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM Haasrode - Bekers : Frigoservice VANDERWEGEN Bierbeek | ||||
Koersformaliteiten :DE MIESTER | Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW | |||
61 vertrekkers | ||||
RUG | Voornaam | Naam | Gemeente | Club |
1 | Joran | CROON | HEIST-OP-DEN-BERG | AA-DRINK JONGERENTEAM |
2 | Maxim | COOMANS | MOL | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
3 | Rune | CEUSTERS | GEEL | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG |
4 | Tuur | MERENS | WILLEBRINGEN | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
5 | Lance | VAN GOIDSENHOVEN | ZELEM | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY |
6 | Stan | HUYGHE | BINKOM | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
7 | Jef | TEUGELS | PUTTE | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
8 | Sander | ALES | VEERLE | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
9 | Tijl | SWENNEN | GROTE-BROGEL | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG |
10 | Nick | VAN LAEKEN | LOMMEL | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
11 | Jasper | VAN CALSTER | HERSELT | CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER |
12 | Klaas | PHILTJENS | WEZEMAAL | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
13 | Joni | JACOBS | TIENEN | MAES CT GLABBEEK |
14 | Pieter | VAN WAAS | HALLE | WAC TEAM |
15 | Jarne | CEULEMANS | WIEKEVORST | WAC TEAM |
22 | Jarne | VAN DER EYCKEN | BEERSE | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
23 | Noah | SCHEPENS | MOL | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
24 | Iben | VAN STAAY | WUUSTWEZEL | WAC TEAM |
26 | Tiziano | CINTI | MAASEIK | SPORT EN MOEDIG GENK |
27 | Jesper | SCHINS | NOORBEEK (NL) | TWC MAASLANDSTER |
28 | Dilan | STAES | RETIE | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
29 | Viktor | VANGRUNDERBEEK | LEEFDAAL | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
30 | Gill | VANDERMUEREN | BERTEM | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
31 | Brent | JANSSENS | TREMELO | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
32 | Senne | HULSMANS | LOMMEL | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG |
33 | Sid | BERGHMANS | AARSCHOT | BIKE-INN TEAM HERENTALS |
34 | Pepijn | VAN ELZAKKER | GILZE (NL) | TEAM KEMPEN |
35 | Rauls | GUTMANIS | LIEPAJA (LETLAND) | CANNIBAL TEAM |
36 | Roberts | CUKURS | LIEPAJA (LETLAND) | CANNIBAL TEAM |
37 | Gilles | VERBOVEN | HEIST-OP-DEN-BERG | HEIST CYCLING TEAM (HCT) |
38 | Vlad | VAN MECHELEN | VILNIUS LITHUANIA | CANNIBAL TEAM |
39 | Kamran | MIRZAKHANOV | BAKU (Azerbeidjan) | CANNIBAL TEAM |
40 | Mutsafa | MUKHTARLI | BAKU (Azerbeidjan) | CANNIBAL TEAM |
41 | Nofel | NURIYEV | BAKU (Azerbeidjan) | CANNIBAL TEAM |
42 | Nikita | SITOV | BAKU (Azerbeidjan) | CANNIBAL TEAM |
43 | Dries | BELMANS | MOL | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
45 | Thibaut | BERNARD | HANNUT | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY |
46 | Casper | VOS | HEINKESZAND (NL) | ZRTC THEO MIDDELKAMP |
47 | Tuur | VAN LAER | PULDERBOS | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG |
48 | Jelle | VAN GENECHTEN | HERSELT | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
49 | Jesper | PONNET | STABROEK | WAC TEAM |
50 | Thibau | DERISON | HEUSDEN-ZOLDER | SPORT EN MOEDIG GENK |
51 | Robbe | SMETS | PULDERBOS | HERMANS CYCLING TEAM |
52 | Senne | WILLEMS | KASTERLEE | MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES |
53 | Niels | CEULEMANS | HERENTHOUT | CALLANT-DOLTCINI CT |
54 | Lukas | VANDERLINDEN | NEERIJSE | CANNIBAL TEAM |
55 | Seppe | MAES | LOMMEL | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
56 | Bram | BEENKENS | MARGRATEN (NL) | TWC MAASLANDSTER |
57 | Joppe | HEREMANS | HEIST-OP-DEN-BERG | AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM |
58 | Noah | DOYEN | WAREMME | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY |
59 | Tim | VANDESANDE | WELLIN | TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE Asbl |
61 | Yorben | STOCKX | ATTENRODE | MAES CT GLABBEEK |
62 | Luca | D’HOLLANDER | HAMME | AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM |
63 | Jade | LINTHOUDT | APPELTERRE-EICHEM | MAES CT GLABBEEK |
64 | Quinten | DALVING | Puurs | AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM |
65 | Yarne | LEFEVER | Hoegaarden | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF vzw |
66 | Bram | KONINCKX | St-Truiden | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
67 | Quinten | VAN DER TAELEN | Ninove | JONGE RAKKERS VOLLEZELE |
68 | Dylan | DE PETTER | St-Lievens-Houtem | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM |
69 | Dries | VERSTAPPEN | Keerbergen | MAES CT GLABBEEK |
70 | Victor | BROUWERS | Arendonk | ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC |
Bedankt voor uw komst en steun | ||||
BREMT KERMIS : Zondag 7 augustus - 15 u - juniores | ||||
BREMT KERMIS : Zondag 14 augustus - 15 u - nieuwelingen | ||||
75 JAAR SPORTCOMITE : ZONDAG 21 AUGUSTUS vanaf 10 u - LINDEBOOM - U12 en U15 |
Spannende eindsprint
UITSLAG | 31 vertrekkers | 1H46'26" | gemiddelde : 36,06 km/u | |||||
PLAATS | RUG | NAAM | VOORNAAM | Gemeente | Club | |||
1 | 17 | VAN DEN BOER | Arthur | ELEWIJT | AA DRINK YOUNG LIONS | |||
2 | 12 | SPRIMONT | Fabian | LANDEN | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||
3 | 20 | VAN DER VEKEN | Luca | ST.JANSTEEN (NL) | WILLEBRORD WIL VOORUIT | |||
4 | 13 | BULENS | Manuel | NOSSEGEM | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||
5 | 11 | DEGREEF | Kyan | LEUVEN | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | |||
6 | 32 | KNAEPEN | Yoram | LUMMEN | OPTIMUS-ARGENTA CYCLING TEAM | |||
7 | 1 | CRAPS | Stan | LOONBEEK | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||
8 | 29 | LEMESTREZ | Juan | WARNANT-DREYE | ACROG-TORMANS | |||
9 | 27 | DAIX | Guillaume | COUTHUIN | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL | |||
10 | 30 | VAN DEN KIEBOOM | Phillip | HOOGERHEIDE (NL) | WILLEBRORD WIL VOORUIT | |||
11 | 4 | NIJS | Milan | NIEUWRODE | MAES CT GLABBEEK | |||
12 | 33 | VERHULST | Robbe | KRUIBEKE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM | |||
13 | 31 | DE WAELE-TROCH | Seppe | HAMME | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | |||
14 | 19 | ROUVROY | Guillaume | KRAAINEM | TEAM OFF ROAD WILINK-BRUSSELS CYCLING | |||
15 | 18 | CLOOTS | Jens | KAPELLE-OP-DEN-BOS | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | |||
16 | 24 | VERMAELEN | Dario | NETHEN | MAES CT GLABBEEK | |||
17 | 16 | GEENS | Keano | BOOISCHOT | ACROG-TORMANS | |||
18 | 35 | NIJS | Rik | RILLAAR | MAES CT GLABBEEK | |||
19 | 28 | VANDEN BROECK | Lowie | LINKHOUT | KZLWC - DAVO | |||
20 | 7 | VETS | Senne | KAGGEVINNE | MAES CT GLABBEEK | |||
21 | 26 | STOCKX | Sybren | ATTENRODE | MAES CT GLABBEEK | |||
22 | 6 | SCHEPERS | Juul | SINT-TRUIDEN | KZLWC - DAVO | 20" | ||
23 | 8 | VAN ROOST | Lars | HEIST-OP-DEN-BERG | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | 30" | ||
24 | 3 | HUYGHEBAERT | Bjarne | BINKOM | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||
2022 : Bremt kermis
Bierbeek- BREMT kermis | Zondag 7 augustus 2022 | |||
1.14.3 JUNIOREN - 29e KOPEREN FIETSKE | 14 ronden van 6,5 km | |||
GROTE PRIJZEN : | Loodgieter PIET VANDERWAEREN | |||
GVE IMMOBILIEN | B&B SECURITY | TUINWERKEN WANNES JANSSENS | ||
LEUVEN MANAGEMENT SERVICES LUC VANGEENBERGHE | ALFA ZONNEWERING MECHELEN | |||
A+KEUKENS & RENOVATIE | ||||
EREPRIJZEN : | Schilder- en decoratiebedrijf NEW DECOR | |||
Restaurant MOEMMEDEL - FRUITHANDEL VAN DER VELPEN | ||||
Beenhouwerij Wim FEYTENS-LANGENDRIES Pellenberg | ||||
Vervoer NINATRANS - DRANKEN & ZUIVEL MARC CHRISTENS | ||||
ORBI-PHARMA Walter Frooninckx Bierbeek - DRANKEN BAETS Lubbeek | ||||
Pleisterwerken Dirk LEMMENS Haasrode | 76 DEELNEMERS | |||
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten | ||||
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN Bierbeek | ||||
Koersformaliteiten : Basisschool 't KLAVERKE -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW | ||||
RUGNR | Naam | Voornaam | Gemeente | Club |
1 | VAN BYLEN | Liam | WESTMEERBEEK | ACROG-TORMANS |
2 | DE CEUSTER | Milan | TREMELO | ACROG-TORMANS |
3 | FLUSSIE | Chepe Kwame | VAALBEEK | CANNIBAL TEAM |
4 | NEIRINCKX | Niels | MELSELE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
5 | LEFEVER | Yarne | HOEGAARDEN | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW |
7 | VANHULST | Jonas | LINTER | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
8 | VAN GUCHT | Yoran | DENDERMONDE | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
9 | LADRIERE | Viktor | BRAINE L'ALLEUD | CYELO |
10 | SIEBENS | Thor | WILLEBROEK | WK NOORD-WEST-BRABANT |
11 | RUYSSEVELDT | Jan | BORCHTLOMBEEK | ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM |
112 | DE FALLEUR | Emile | HOEILAART | Individueel |
13 | VAN CLEEMPUTTE | Kenji | DENDERHOUTEM | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM |
14 | TIRRY | Arthur | ROTSELAAR | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
115 | VAN DER HEYDEN | Dario | LIEDEKERKE | AA DRINK YOUNG LIONS |
16 | BEATSE | Quinten | KONTICH | WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. |
17 | PAUL | Loïs | RAMSEL | MAES CT GLABBEEK |
19 | BRUYNINCKX | Lowie | TIENEN | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
20 | ANTHEUNIS | Ferre | BEKKEVOORT | MAES CT GLABBEEK |
21 | PICOUX | Justin | ORMEIGNIES | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY |
23 | VAN DER GRACHT | Wout | DILBEEK | ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM |
24 | VANDERMAELEN | Noah | BOORTMEERBEEK | DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. |
25 | ARENZ | Leon | Bergisch Gladbach (D) | RSC STAUBWOLKE REFRATH |
26 | VAN DEN BULCKE | Joren | MECHELEN | DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. |
27 | VERSCHUERE | Wannes | PELLENBERG | Individueel |
28 | VAN DIJCK | Victor | HOUTVENNE | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM |
29 | LISON | Sacha | ATH | IWG WAPI CYCLING TEAM |
30 | DE MAERE | Arne | EKSAARDE | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
32 | BARTELET | David | BUNDE | JEGG - DJR ACADEMY |
33 | COURTENS | Lukas | DEERLIJK | GAVERZICHT - BE OKAY - AGS |
34 | ARTOOS | Grim | HAACHT | YOUNG CYCLING TALENT D&D |
35 | KNOCKAERT | Thomas | ST-PIETERS-KAPELLE | JONGE RAKKERS VOLLEZELE |
36 | CHINTINNE | Tom | FONTAINE L EVEQUE | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL |
37 | JANSSENS | Willem | NOORDERWIJK | AA DRINK YOUNG LIONS |
38 | DENS | Stan | ROTSELAAR | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
39 | DE BOEL | Jona | HERENTALS | WCL BERGKLIMMERS |
40 | COX | Felix | EVERBERG | MAES CT GLABBEEK |
41 | BAELE | Xander | WETTEREN | ISOREX CYCLING TEAM |
42 | BOONEN | Luca | NIEUWERKERKEN | FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM |
43 | EEMAN | Kamiel | MEERHOUT | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG |
44 | RUTTEN | Rooney | KWAADMECHELEN | ACROG-TORMANS |
45 | HOOFTMAN | Ilan | BAZEL | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
46 | VAN DEN ABEELE | Thibo | LOMMEL | ACROG-TORMANS |
47 | BERTELS | Jasper | LIER | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
48 | HEYVAERT | Mathias | JEMEPPE s/SAMBRE | SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL |
49 | POLLEN | Sebastian | TANANGER | STAVANGER SK |
50 | DEPETTER | Dylan | ST-LIEVENS-HOUTEM | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM |
51 | CANNOOT | Lance | IDEGEM | AA DRINK YOUNG LIONS |
52 | TEN THIJE | Nauk | EIBERGEN | RTC DE STOFWOLK |
53 | MOLS | Cyril | VORSELAAR | NETCONNECT CYCLING TEAM |
54 | DE MOYER | Kenay | VIANE | ACROG-TORMANS |
55 | HUYSMANS | Wout | TESSENDERLO | BRAIN² OLYMPIA TIENEN |
56 | DUFLO | Rune | GOOIK | WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW |
57 | ADOMAITIS | Rokas | LITOUWEN | CANNIBAL TEAM |
58 | DE GROOTE | Theo | CANADA | TORONTO HUSTLE |
59 | INGLIS | Theron | CANNADA | TORONTO HUSTLE |
60 | VALENTI | Luke | CANADA | TORONTO HUSTLE |
61 | OLEJNICZAK | David | CANADA | TORONTO HUSTLE |
62 | PIESSENS | Arno | HULST | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
63 | PIESSENS | Tim | HULST | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
64 | SATO | Marc | RICHMOND | TORONTO HUSTLE |
65 | MARTIN | Nathan | CANADA | TORONTO HUSTLE |
66 | SANDERS | D´arcy | CHRISTCHURCH (NZ) | CANTERBURY TRACK CLUB |
67 | SHEIN | Sam | CANADA | TORONTO HUSTLE |
68 | SCABAAB | William | SALET | SER'VELO TEAM |
69 | VAN DE SOMPEL | Jori | MALDEGEM | MAES CT GLABBEEK |
70 | MAERTENS | Thibo | GONTRODE | ISOREX CYCLING TEAM |
71 | OTTESTAD | Jorgen | VAYENENGA (N) | NORGES CYKLEFORBUND |
72 | BAART | Thomas | KLOOSTERZANDE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
73 | NIEMI | Tomas-casimir | FINLAND | CANNIBAL TEAM |
74 | VAN DE MEERSSCHE | Ewoud | DENDERMONDE | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
75 | DENOLF | Yari | WACHTEBEKE | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
76 | PROVOST | Quinten | BASSEVELDE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
77 | SERVAES | Robbe | MELDERT | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM |
78 | DE BUYSSER | Quinten | KNESSELARE | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
79 | POLSPOEL | Arno | ASSE | WK NOORD-WEST-BRABANT |
80 | GALLE | Senne | HERZELE | DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM |
BEDANKT VOOR UW KOMST EN UW STEUN | ||||
ZONDAG 14 AUGUSTUS - 15 u NIEUWELINGEN | ||||
ZONDAG 21 AUGUSTUS - U12 en U15 - Lindeboom |
UITSLAG | 31 vertrekkers | 2H06'10" | gemiddelde : 41,74 km/u | ||||
PLAATS | RUGNR | NAAM | VOORNAAM | Gemeente | |||
1 | 1 | VAN BYLEN | Liam | WESTMEERBEEK | |||
2 | 47 | BERTELS | Jasper | LIER | |||
3 | 21 | PICOUX | Justin | ORMEIGNIES | |||
4 | 38 | DENS | Stan | ROTSELAAR | |||
5 | 43 | EEMAN | Kamiel | MEERHOUT | |||
6 | 76 | PROVOST | Quinten | BASSEVELDE | |||
7 | 57 | ADOMAITIS | Rokas | LITOUWEN | |||
8 | 66 | SANDERS | D´arcy | CHRISTCHURCH (NZ) | |||
9 | 61 | OLEJNICZAK | David | CANADA | |||
10 | 60 | VALENTI | Luke | CANADA | |||
11 | 25 | ARENZ | Leon | Bergisch Gladbach (D) | |||
12 | 7 | VANHULST | Jonas | LINTER | |||
13 | 46 | VAN DEN ABEELE | Thibo | LOMMEL | |||
14 | 75 | DENOLF | Yari | WACHTEBEKE | |||
15 | 56 | DUFLO | Rune | GOOIK | |||
16 | 2 | DE CEUSTER | Milan | TREMELO | |||
17 | 69 | VAN DE SOMPEL | Jori | MALDEGEM | |||
18 | 4 | NEIRINCKX | Niels | MELSELE | |||
19 | 54 | DE MOYER | Kenay | VIANE | |||
20 | 17 | PAUL | Loïs | RAMSEL | |||
21 | 58 | DE GROOTE | Theo | CANADA | |||
22 | 33 | COURTENS | Lukas | DEERLIJK | |||
23 | 50 | DEPETTER | Dylan | ST-LIEVENS-HOUTEM | |||
24 | 115 | VAN DER HEYDEN | Dario | LIEDEKERKE | |||
25 | 49 | POLLEN | Sebastian | TANANGER | |||
26 | 59 | INGLIS | Theron | CANNADA | |||
27 | 78 | DE BUYSSER | Quinten | KNESSELARE | |||
28 | 41 | BAELE | Xander | WETTEREN | |||
29 | 72 | BAART | Thomas | KLOOSTERZANDE | |||
30 | 71 | OTTESTAD | Jorgen | VAYENENGA (N) | |||
31 | 79 | POLSPOEL | Arno | ASSE | |||
32 | 20 | ANTHEUNIS | Ferre | BEKKEVOORT | |||
33 | 32 | BARTELET | David | BUNDE | |||
34 | 28 | VAN DIJCK | Victor | HOUTVENNE | |||
35 | 45 | HOOFTMAN | Ilan | BAZEL | |||
36 | 64 | SATO | Marc | RICHMOND | |||
37 | 63 | PIESSENS | Tim | HULST | |||
38 | 70 | MAERTENS | Thibo | GONTRODE | |||
39 | 23 | VAN DER GRACHT | Wout | DILBEEK | |||
40 | 27 | VERSCHUERE | Wannes | PELLENBERG | |||
41 | 9 | LADRIERE | Viktor | BRAINE L'ALLEUD | |||
42 | 11 | RUYSSEVELDT | Jan | BORCHTLOMBEEK | |||
43 | 35 | KNOCKAERT | Thomas | ST-PIETERS-KAPELLE | |||
44 | 68 | SCABAAB | William | SALET | |||
45 | 74 | VAN DE MEERSSCHE | Ewoud | DENDERMONDE | |||
46 | 5 | LEFEVER | Yarne | HOEGAARDEN | |||
47 | 40 | COX | Felix | EVERBERG | |||
48 | 39 | DE BOEL | Jona | HERENTALS | |||
49 | 10 | SIEBENS | Thor | WILLEBROEK | |||
50 | 51 | CANNOOT | Lance | IDEGEM | |||
51 | 42 | BOONEN | Luca | NIEUWERKERKEN | |||
52 | 37 | JANSSENS | Willem | NOORDERWIJK | |||
53 | 14 | TIRRY | Arthur | ROTSELAAR | |||
54 | 34 | ARTOOS | Grim | HAACHT |
Bierbeek- BREMT kermis | ZONDAG 14 AUGUSTUS 2022 | ||||||||
Wielerwedstrijd 1.17.3 NIEUWELINGEN U17 | 9 ronden van 6,15 km ipv 10 | ||||||||
GROTE PRIJZEN : | 48 deelnemers | ||||||||
B&B SECURITY | VASTGOED LUC DEVOS | ||||||||
A+ KEUKENS & RENOVATIE | DIEDER DE LOODGIETER Bertem | ||||||||
UITVAARTCENTRUM TORREELE Pellenberg | |||||||||
LEUVEN MANAGEMENT SERVICES LUC VANGEENBERGHE | |||||||||
EREPRIJZEN : | |||||||||
FEESTCOMITE BREMT KERMIS | |||||||||
SLAGERIJ DEPUTTER Boutersem Vervoer NINATRANS | |||||||||
FIETSHANDEL RE-CYCLE | Burgemeester Johan Vanhulst | ||||||||
ORBI-PHARMA Walter Frooninckx Bierbeek | |||||||||
CAFE MARIE-THERESE Leuven | |||||||||
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten | |||||||||
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN Bierbeek | |||||||||
Koersformaliteiten : Basisschool t KLAVERKE -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW | |||||||||
RUG | Naam | Voornaam | Gemeente | CLUB | |||||
1 | MAES | Emile | GEEL | ACROG-TORMANS | |||||
2 | VERHEYEN | Lander | MOLENSTEDE | MAES CT GLABBEEK | |||||
3 | BONNE | Jeroom | ALKEN | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
4 | GOUDSMEDT | Justin | KNOKKE-HEIST | KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE | |||||
5 | HOLSBEEKS | Benjamin | TIENEN | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||||
6 | KERCKHOFS | Jarne | VORSELAAR | WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. | |||||
7 | ALEN | Michiel | GEEL | TEAM KEMPEN | |||||
9 | SONCK | Axl | BELLINGEN | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | |||||
11 | DE JONGHE | Lucas | LEDEBERG | ISOREX CYCLING TEAM | |||||
12 | BULENS | Manuel | NOSSEGEM | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||||
13 | JACOBS | Ferre | RIJKEVORSEL | WAC TEAM VZW | |||||
14 | BEETS | Jeffe | SCHAFFEN | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
17 | DEWIT | Maxime | TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE Asbl | ||||||
18 | BROUX | Thibo | HALEN | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | |||||
19 | DE COCK | Staf | ZWIJNDRECHT | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM | |||||
20 | JANNES | Tristan | TESSENDERLO | ACROG-TORMANS | |||||
22 | VAN MULDERS | Niels | LONDERZEEL | WK NOORD-WEST-BRABANT | |||||
23 | DU MONT | Lenn | WAARLOOS | SPIRIT CT | |||||
24 | VAN DER VEKEN | Luca | ST.JANSTEEN | WILLEBRORD WIL VOORUIT | |||||
26 | UIJTDEWILLIGEN | Niels | BRECHT | TEAM KEMPEN | |||||
27 | VAN DEN BROECK | Mathias | WIJGMAAL | Individueel | |||||
29 | VANSTEENKISTE | Maxime | HOUWAART | MAES CT GLABBEEK | |||||
30 | STEVENS | August | BILZEN | SPORT EN MOEDIG GENK | |||||
31 | SCHEPERS | Juul | SINT-TRUIDEN | KZLWC - DAVO | |||||
32 | AERNOUTS | Nicolas | HÉRINNES-LEZ-PECQ | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | |||||
34 | VAN DESSEL | Briek | TIENEN | MAES CT GLABBEEK | |||||
35 | VAN GOIDSENHOVEN | Wannes | BEKKEVOORT | MAES CT GLABBEEK | |||||
36 | LEFEVRE | Fabrice | AALTER | KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE | |||||
37 | HEYTENS | Milan | MELSELE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM | |||||
38 | VERDONSCHOT - VAN ELSEN | Reyn | BILZEN | SPORT EN MOEDIG GENK | |||||
39 | VANDERGUCHT | Mathis | FOSSE-LA-VILLE | SER'VELO TEAM | |||||
41 | DE NAEYER | Siebe | BEERSE | TEAM KEMPEN | |||||
42 | DE RAUW | Rune | OUD-TURNHOUT | TEAM KEMPEN | |||||
43 | MATHEI | Sverre | VOORT | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
44 | DOCKX | Jort | RETIE | ACROG-TORMANS | |||||
45 | THOMAS | Milan | HERK DE STAD | Individueel | |||||
46 | WESTERBEEK | Berend | DRIEWEGEN | ZRTC THEO MIDDELKAMP | |||||
47 | GOOSSENS | Rik | WIEKEVORST | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
48 | WIJCKMANS | Sebbe | WIEKEVORST | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
BEDANKT VOOR UW KOMST EN STEUN | |||||||||
ZONDAG 21 AUGUSTUS - LINDEBOOM vanaf 9u U12 - vanaf 13u30 U15 | |||||||||
Burgemeesster Vanhulst en schepen Hermans huldigen ons podium
PLAATS | RUG | Naam | Voornaam | Gemeente | CLUB | |||||
1 | 20 | JANNES | Tristan | TESSENDERLO | ACROG-TORMANS | |||||
2 | 26 | UIJTDEWILLIGEN | Niels | BRECHT | TEAM KEMPEN | 2'38" | ||||
3 | 32 | AERNOUTS | Nicolas | HÉRINNES-LEZ-PECQ | AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM | |||||
4 | 1 | MAES | Emile | GEEL | ACROG-TORMANS | |||||
5 | 29 | VANSTEENKISTE | Maxime | HOUWAART | MAES CT GLABBEEK | |||||
6 | 41 | DE NAEYER | Siebe | BEERSE | TEAM KEMPEN | |||||
7 | 36 | LEFEVRE | Fabrice | AALTER | KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE | |||||
8 | 48 | WIJCKMANS | Sebbe | WIEKEVORST | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
9 | 3 | BONNE | Jeroom | ALKEN | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
10 | 12 | BULENS | Manuel | NOSSEGEM | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||||
11 | 11 | DE JONGHE | Lucas | LEDEBERG | ISOREX CYCLING TEAM | |||||
12 | 34 | VAN DESSEL | Briek | TIENEN | MAES CT GLABBEEK | |||||
13 | 47 | GOOSSENS | Rik | WIEKEVORST | VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM | |||||
14 | 44 | DOCKX | Jort | RETIE | ACROG-TORMANS | |||||
15 | 39 | VANDERGUCHT | Mathis | FOSSE-LA-VILLE | SER'VELO TEAM | 2'53" | ||||
16 | 43 | MATHEI | Sverre | VOORT | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
17 | 6 | KERCKHOFS | Jarne | VORSELAAR | WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. | 3'17" | ||||
DNF | 2 | VERHEYEN | Lander | MOLENSTEDE | MAES CT GLABBEEK | |||||
DNF | 4 | GOUDSMEDT | Justin | KNOKKE-HEIST | KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE | |||||
DNF | 5 | HOLSBEEKS | Benjamin | TIENEN | BRAIN² OLYMPIA TIENEN | |||||
DNF | 7 | ALEN | Michiel | GEEL | TEAM KEMPEN | |||||
DNF | 9 | SONCK | Axl | BELLINGEN | ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW | |||||
DNF | 13 | JACOBS | Ferre | RIJKEVORSEL | WAC TEAM VZW | |||||
DNF | 14 | BEETS | Jeffe | SCHAFFEN | SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG | |||||
DNF | 17 | DEWIT | Maxime | TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE Asbl | ||||||
DNF | 18 | BROUX | Thibo | HALEN | CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY | |||||
DNF | 19 | DE COCK | Staf | ZWIJNDRECHT | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM | |||||
DNF | 22 | VAN MULDERS | Niels | LONDERZEEL | WK NOORD-WEST-BRABANT | |||||
DNF | 23 | DU MONT | Lenn | WAARLOOS | SPIRIT CT | |||||
DNF | 24 | VAN DER VEKEN | Luca | ST.JANSTEEN | WILLEBRORD WIL VOORUIT | |||||
DNF | 27 | VAN DEN BROECK | Mathias | WIJGMAAL | Individueel | |||||
DNF | 30 | STEVENS | August | BILZEN | SPORT EN MOEDIG GENK | |||||
DNF | 31 | SCHEPERS | Juul | SINT-TRUIDEN | KZLWC - DAVO | |||||
DNF | 35 | VAN GOIDSENHOVEN | Wannes | BEKKEVOORT | MAES CT GLABBEEK | |||||
DNF | 37 | HEYTENS | Milan | MELSELE | VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM | |||||
DNF | 38 | VERDONSCHOT - VAN ELSEN | Reyn | BILZEN | SPORT EN MOEDIG GENK | |||||
DNF | 42 | DE RAUW | Rune | OUD-TURNHOUT | TEAM KEMPEN | |||||
DNF | 45 | THOMAS | Milan | HERK DE STAD | Individueel | |||||
DNF | 46 | WESTERBEEK | Berend | DRIEWEGEN | ZRTC THEO MIDDELKAMP | |||||
Zondag 21 augustus : tweede primeur voor onze club
U12 en U15 op een gesloten parkoers aan Lindebom-Ventjesgat
Niet minder dan 234 meisjes en jongens namen de start
Ode aan onze lokale jonge renner Lowie Paulus die in zijn reeks
tweede werd
8J Synn CAMI
9J Nell MEYNEN wou na een val niet op het podium
10 J - Lynthe STOCKX
2023 : BIERBEEK KERMIS
Barslecht weer ; zo erg dat we geen spandoelen konden hangen