2019

Bremt kermis

Affiche-Bremt-Kermis-2019.jpg - 194,14 kB

 

Bierbeek- BREMT kermis         Zondag 11 augustus 2019  
Wielerwedstrijd 1.17.3 NIEUWELINGEN W.B.V.      
435 euro prijzen  -  10 ronden  -  63 Km  -        
GROTE PRIJZEN :      Cafe M. VANDERVELPEN-LAEREMANS  Bierbeek    
  CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven  - VERVOER NINATRANS- KAPSALON FERRO -   
Drankenhandel BAETS  Lubbeek  -  Cafe ’t SMISKE     DIEDER de Loodgieter  Bertem   -   
 Beenhouwerij FEYTENS-LANGENDRIES  Pellenberg      
EREPRIJZEN :            
Beenhouwerij Herman Van Gramberen  Vertrijk    -   J&J DRINKS HAASRODE  
 AD DELHAIZE  Lovenjoel  -  Schilder- en decoratiebedrijf NEW DECOR  Bierbeek  
 ORBI-PHARMA Walter Frooninckx  Bierbeek - FEESTCOMITE BREMT KERMIS -  FIETSEN RE-CYCLE LOVENJOEL
Pleisterwerken Dirk  LEMMENS  Haasrode   -   DM-VASTGOED Luk DEVOS  Korbeek-Lo   
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten    
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN  Bierbeek    
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw      
Koersformaliteiten : Café VANDERVELPEN -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW  
    90 deelnemers 10 ronden - 64 km      
RUG Naam Gemeente RUG Naam Gemeente
1 STIERS Victor LEUVEN 51 MAES Seppe LOMMEL
2 DE MEESTER Matthias OVERIJSE 52 MOONEN Zeno TURNHOUT
3 MERENS Tuur WILLEBRINGEN 53 HAUTECLAIR Tommi WALLONIE
4 OVERBEEKE Marco Orpington, Kent (UK) 54 BOSMANS Robbe AS
5 VAN GOIDSENHOVEN Lance ZELEM 55 VERHAGEN Xander GEEL
6 TIELENS Bavo ZONHOVEN 56 HESSELINK Job BERG EN TERBLIJT (NL)
7 COOMANS Maxim MOL 57 VISSENBERG Sander MERKSPLAS
8 SINCLAIR Aiden AUSTRALIA 58 JACQUES Lucas MAZY
9 JACOBS Joni TIENEN 59 CLEBAN Morgan THIMISTER
10 VAN DE WEIJDEVEN Tom EINDHOVEN (NL) 60 POTI Luca LIEGE
11 VANGRUNDERBEEK Viktor LEEFDAAL 61 BERNARD Thibaut HANNUT
12 POELMANS Bob KOERSEL 62 LINDELAUF Ian GULPEN (NL)
13 SWENNEN Tijl GROTE-BROGEL 63 VERBRUGGHE Jens CHENEE
14 VAN LAER Keano BERTEM 64 CEULEMANS Niels HERENTHOUT
15 VANDEN HEEDE Lucas VREMDE 65 GUTIERREZ SANTIAGO Henry KWAADMECHELEN
16 BOECKX Senne WESTERLO 66 DE VALCK Fausto WOLVERTEM
17 VANNUTEN Wout MOL 67 VANDERMUEREN Gill BERTEM
18 RUTTEN Rooney OOSTHAM 68 BAETENS Kiandro MERCHTEM
19 GEERINCKX Wout MEERHOUT 69 SMETS Robbe PULDERBOS
20 VANSTOCKSTRAETEN Arnar MEENSEL-KIEZEGEM 70 COLLIGNON Yannis FEXHE-SLINS (Liege)
21 CLAESSENS Robbe DENDERMONDE 71 VANDERRUSTEN Milan SCHEPDAAL
22 CECCATO Maxime FLEMALLE 72 D’HOLLANDER Luca HAMME
23 DEVRY Mats AVERBODE 73 LAURENT Lucas WAREMME
24 GOOSSENS Bavo HERENT 74 GOOSSENS Vico OLEN
25 KEMPINAIRE Théo HANNUT 75 GOOSSENS Luca OLEN
26 CINTI Tiziano MAASEIK 76 WERTZ Hugo DOLHAIN
27 SWINNEN Jorrit HEUSDEN-ZOLDER 77 LIJNEN Nathan ALKEN
28 PEETERS Juul KOERSEL 78 HULSMANS Senne LOMMEL
29 VANDENDIJCK Rune MOL 79 VRANKEN Jordi RILLAAR
30 VANDERLINDEN Lukas NEERIJSE 80 LEFEVER Yarne HOEGAARDEN
31 ADAMS Thiemen HEVERLEE 81 SIMMONS Coby DURANGO (CO) USA
32 COLIN Pierric CHENEUX 82 FEUERHELM Luke MERRILL (IA) USA
33 BADERTSCHER Natasha CANADA 83 VASQUEZ Jonah PIERMONT (NY) USA
34 VAN LAEKEN Nick LOMMEL 84 TA-PEREZ Noah ORANGE (CA) USA
35 VANSCHOONBEEK Ferre ZONHOVEN 85 LUCIANO Brian KATY (TX) USA
36 HANNES Victor MOL 86 SHARP Will KATY (TX) USA
37 GARZANITI Nicolas HUY 87 VERLAECKT Robbe ZELE
38 GOOSSENS Senne LOMMEL 88 VANDEVOORT Lander VELM
39 AVONDTS Mathis KALMTHOUT 89 DURNEZ Seppe PULDERBOS
40 DAXHELET Louis ABOLENS 90 BAEYENS Lance LIEDEKERKE
42 LAVERDEUR Johan THEUX 91 VERSTAPPEN Dries KEERBERGEN
43 DETALLE Noah PEPINSTER      
44 GILLES Max STRASSEN (GHL)      
45 ARCHAMBEAU Oscar TROISPONTS      
46 UIJTDEBROEKS Cian HANNUT      
47 MATHIEU Seppe MOL      
48 LEDOUX Bram LANDGRAAF (NL)      
49 LAMOT Néo METTET      
50 DAHMEN Simon POLLEUR      
  Bedankt voor uw komst en steun      
           
UITSLAG   90 deelnemers 10 ronden - 64 km Duur : 1H36'15" gemiddelde :  39,9    km/u
PLAATS RUG Naam Gemeente tijdsverschil
1 78 HULSMANS Senne LOMMEL  
2 73 LAURENT Lucas WAREMME  
3 43 DETALLE Noah PEPINSTER  
4 39 AVONDTS Mathis KALMTHOUT  
5 52 MOONEN Zeno TURNHOUT  
6 36 HANNES Victor MOL  
7 81 SIMMONS Coby DURANGO (CO) USA  
8 10 VAN DE WEIJDEVEN Tom EINDHOVEN (NL)  
9 35 VANSCHOONBEEK Ferre ZONHOVEN  
10 5 VAN GOIDSENHOVEN Lance ZELEM  
11 91 VERSTAPPEN Dries KEERBERGEN  
12 56 HESSELINK Job BERG EN TERBLIJT (NL)  
13 49 LAMOT Néo METTET  
14 30 VANDERLINDEN Lukas NEERIJSE  
15 44 GILLES Max STRASSEN (GHL)  
16 53 HAUTECLAIR Tommi WALLONIE  
17 68 BAETENS Kiandro MERCHTEM  
18 1 STIERS Victor LEUVEN  
19 51 MAES Seppe LOMMEL  
20 82 FEUERHELM Luke MERRILL (IA) USA  
21 32 COLIN Pierric CHENEUX  
22 8 SINCLAIR Aiden AUSTRALIA  
23 12 POELMANS Bob KOERSEL  
24 72 D’HOLLANDER Luca HAMME  
25 46 UIJTDEBROEKS Cian HANNUT  
26 38 GOOSSENS Senne LOMMEL  
26 29 VANDENDIJCK Rune MOL 1'35"
27 66 DE VALCK Fausto WOLVERTEM  
28 16 BOECKX Senne WESTERLO  
29 13 SWENNEN Tijl GROTE-BROGEL  
30 26 CINTI Tiziano MAASEIK  
31 64 CEULEMANS Niels HERENTHOUT  
32 23 DEVRY Mats AVERBODE  
33 62 LINDELAUF Ian GULPEN (NL) 3'35"
34 76 WERTZ Hugo DOLHAIN  
35 19 GEERINCKX Wout MEERHOUT 5'35"
36 21 CLAESSENS Robbe DENDERMONDE  
37 69 SMETS Robbe PULDERBOS  
38 83 VASQUEZ Jonah PIERMONT (NY) USA  
DNF 2 DE MEESTER Matthias OVERIJSE  
DNF 4 OVERBEEKE Marco Orpington, Kent (UK)  
DNF 14 VAN LAER Keano BERTEM  
DNF 22 CECCATO Maxime FLEMALLE  
DNF 26 CINTI Tiziano MAASEIK  
DNF 32 COLIN Pierric CHENEUX  
DNF 34 VAN LAEKEN Nick LOMMEL  
DNF 40 DAXHELET Louis ABOLENS  
DNF 59 CLEBAN Morgan THIMISTER  
DNF 61 BERNARD Thibaut HANNUT  
DNF 84 TA-PEREZ Noah ORANGE (CA) USA  
DNF 85 LUCIANO Brian KATY (TX) USA  
DNF 86 SHARP Will KATY (TX) USA  
DNF 89 DURNEZ Seppe PULDERBOS  
DNF 90 BAEYENS Lance LIEDEKERKE  
  BEDANKT VOOR UW KOMST EN STEUN      

20190811-N-Bremt-Senne-Hulsmans.jpg - 157,91 kB

20190811-Senne-Hulsmans-HLN.jpg - 215,56 kB

 

Bierbeek- BREMT kermis       Zondag 4 augustus 2019
Wielerwedstrijd 1.14.3 JUNIORES W.B.V.    
 27 e Grote Prijs Piet Vanderwaeren - Het KOPEREN FIETSKE
MEDEWERKING  :  SLAGERIJ GERRIT DEPUTTER Boutersem  
Fiets & FUN Bierbeek - ORBI PHARMA INTERNATIONAL Walter FROONINCKX
Loodgieterijwerken Piet VANDERWAEREN  Haasrode - BVBA STUYCK CENTRALE VERWARMING
SLAGERIJ MICHIELS Lovenjoel - JES VASTGOED Bierbeek  
BURGEMEESTER Johan VANHULST    
500 € prijzengeld 40 prijzen    
Bloemen geschonken door STUIFMEEL & STAMPER  
Beker geschonken door Frigoservice VANDERWEGEN  Bierbeek
  44 vertrekkers      
1 HOUTMEYERS Mika HOLSBEEK MAES CT GLABBEEK
4 GHEYSENS Laurens ASSE MAES CT GLABBEEK
6 SCHOTS Ruben AVERBODE YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 ALENTEYNS Jorit PAAL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
9 VOGELS Aaron BINKOM MAES CT GLABBEEK
10 SIRMAN Jack HAMILTON-CANADA NCCH PB MGCC
11 GOYVAERTS Ibo HALLAAR HEIST CYCLING TEAM (HCT)
12 CHOFFRAY Gauthier HOUFFALIZE TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE Asbl
13 TURCKSIN Linus LUBBEEK MAES CT GLABBEEK
14 HUYBS Lennert HERSELT AA-DRINK JONGERENTEAM
15 HUYBS Ward HERSELT AA-DRINK JONGERENTEAM
16 FRONER Axel TORONTO -CANADA KW CYCLING ACADEMY
17 VAN HOUT Luca GEEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
18 STALMANS Jasper MERCHTEM MAES CT GLABBEEK
19 GOFFART Jordi TIENEN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
20 VAN BUYNDER Thibaud BELSELE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
21 JORDENS Jules DRIESLINTER BRAIN² OLYMPIA TIENEN
22 CEULEMANS Ward TREMELO YOUNG CYCLING TALENT D&D
23 GUTIERREZ RODRIGUEZ Benjamin CHENEE UC SERAING - VOO
24 VAN BELLINGHEN Keano MEISE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
25 LIEBENS Jordy ZUTENDAAL SPORT EN MOEDIG GENK
26 MISEUR Mon TERVUREN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
27 HOSTEN Ian OUWEGEM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
28 JANSEN Jesse TESSENDERLO MAES CT GLABBEEK
29 DEMAN Brem OPWIJK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
30 VANPRAET Ruben LOCHRISTI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
31 MUYSHONDT Nils OPWIJK WK NOORD-WEST BRABANT
32 WAEYART Arno JODOIGNE BRAIN² OLYMPIA TIENEN
33 THEUWS Bart LOMMEL SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM
34 GELDERS Gil MELDERT (O-VL) WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
35 WALLYN Tibo BLANDEN MAES CT GLABBEEK
36 VERGOTE Diel MEULEBEKE ZANNATA - GALLOO TEAM
37 DE COCK Robbe HEIST OP DEN BERG HEIST CYCLING TEAM (HCT)
38 ECCLI Cyrian WAREMME CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
39 SCHURGERS Stef STOKKEM SPORT EN MOEDIG GENK
40 SQUIRE Ben ZOTTEGEM WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
41 SNOEKS Lucien SOMBREFFE SPRINT 2000 CHARLEROI asbl
42 DUMOULIN Arnaud CORK (IRELAND) O'Leary STONE KANTURK
43 VAN DYCK Jarne GEEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
44 KAZIS Daniels LETLAND National team
45 ANDERSONS Roberts LETLAND National team
46 KRASTS Alekss LETLAND National team
47 BELOHVOSICKS Kristians LETLAND National team
48 RUBENIS Pauls LETLAND National team
         
ZONDAG 11 AUGUSTUS om 15 u : NIEUWELINGEN  
Bedankt voor uw komst en steun    

 

PLAATS  44 vertrekkers UITSLAG gemiddelde : 42,07 km/h 2h04'03"   TIJD
1 41 SNOEKS Lucien SOMBREFFE SPRINT 2000 CHARLEROI asbl  
2 17 VAN HOUT Luca GEEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY    
3 40 SQUIRE Ben ZOTTEGEM WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    
4 36 VERGOTE Diel MEULEBEKE ZANNATA - GALLOO TEAM    
5 26 MISEUR Mon TERVUREN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.    
6 47 BELOHVOSICKS Kristians LITOUWEN National team    
7 38 ECCLI Cyrian WAREMME CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY    
8 8 ALENTEYNS Jorit PAAL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    
9 29 DEMAN Brem OPWIJK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM    
10 45 ANDERSONS Roberts LETLAND National team    
11 18 STALMANS Jasper MERCHTEM MAES CT GLABBEEK    
12 10 SIRMAN Jack HAMILTON-CANADA NCCH PB MGCC    
13 15 HUYBS Ward HERSELT AA-DRINK JONGERENTEAM    
14 43 VAN DYCK Jarne GEEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY    
15 4 GHEYSENS Laurens ASSE MAES CT GLABBEEK    
16 39 SCHURGERS Stef STOKKEM SPORT EN MOEDIG GENK    
17 32 WAEYART Arno JODOIGNE BRAIN² OLYMPIA TIENEN    
18 19 GOFFART Jordi TIENEN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY   7"
19 34 GELDERS Gil MELDERT (O-VL) WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    
20 14 HUYBS Lennert HERSELT AA-DRINK JONGERENTEAM   10"
21 9 VOGELS Aaron BINKOM MAES CT GLABBEEK    
22 37 DE COCK Robbe HEIST OP DEN BERG HEIST CYCLING TEAM (HCT)    
23 24 VAN BELLINGHEN Keano MEISE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW    
24 44 KAZIS Daniels LETLAND National team    
25 21 JORDENS Jules DRIESLINTER BRAIN² OLYMPIA TIENEN    
26 20 VAN BUYNDER Thibaud BELSELE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM    
27 28 JANSEN Jesse TESSENDERLO MAES CT GLABBEEK   56"
28 16 FRONER Axel TORONTO -CANADA KW CYCLING ACADEMY   3'10"
29 1 HOUTMEYERS Mika HOLSBEEK MAES CT GLABBEEK    
30 30 VANPRAET Ruben LOCHRISTI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY    
31 48 RUBENIS Pauls LETLAND National team   5'26"
32 46 KRASTS Alekss LETLAND National team    
33 31 MUYSHONDT Nils OPWIJK WK NOORD-WEST BRABANT    
34 33 THEUWS Bart LOMMEL SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPM   6'36"
35 27 HOSTEN Ian OUWEGEM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    
36 42 DUMOULIN Arnaud CORK (IRELAND) O'Leary STONE KANTURK   7'06"
37 22 CEULEMANS Ward TREMELO YOUNG CYCLING TALENT D&D    

 

 20190804-Lucien-Snoeks-HLN.jpg - 194,79 kB

20190804-J-Lucien-Snoeks-HNB.jpg - 147,94 kB

20190804-J-Aaron-Vogels.jpg - 234,30 kB

 

Bierbeek- BREMT kermis         Zondag 11 augustus 2019  
Wielerwedstrijd 1.17.3 NIEUWELINGEN W.B.V.      
435 euro prijzen  -  10 ronden  -  63 Km  -        
GROTE PRIJZEN :      Cafe M. VANDERVELPEN-LAEREMANS  Bierbeek    
  CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven  - VERVOER NINATRANS- KAPSALON FERRO -   
Drankenhandel BAETS  Lubbeek  -  Cafe ’t SMISKE     DIEDER de Loodgieter  Bertem   -   
 Beenhouwerij FEYTENS-LANGENDRIES  Pellenberg      
EREPRIJZEN :            
Beenhouwerij Herman Van Gramberen  Vertrijk    -   J&J DRINKS HAASRODE  
 AD DELHAIZE  Lovenjoel  -  Schilder- en decoratiebedrijf NEW DECOR  Bierbeek  
 ORBI-PHARMA Walter Frooninckx  Bierbeek - FEESTCOMITE BREMT KERMIS -  FIETSEN RE-CYCLE LOVENJOEL
Pleisterwerken Dirk  LEMMENS  Haasrode   -   DM-VASTGOED Luk DEVOS  Korbeek-Lo   
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten    
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN  Bierbeek    
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw      
Koersformaliteiten : Café VANDERVELPEN -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW  
    90 deelnemers 10 ronden - 64 km      
RUG Naam Gemeente RUG Naam Gemeente
1 STIERS Victor LEUVEN 51 MAES Seppe LOMMEL
2 DE MEESTER Matthias OVERIJSE 52 MOONEN Zeno TURNHOUT
3 MERENS Tuur WILLEBRINGEN 53 HAUTECLAIR Tommi WALLONIE
4 OVERBEEKE Marco Orpington, Kent (UK) 54 BOSMANS Robbe AS
5 VAN GOIDSENHOVEN Lance ZELEM 55 VERHAGEN Xander GEEL
6 TIELENS Bavo ZONHOVEN 56 HESSELINK Job BERG EN TERBLIJT (NL)
7 COOMANS Maxim MOL 57 VISSENBERG Sander MERKSPLAS
8 SINCLAIR Aiden AUSTRALIA 58 JACQUES Lucas MAZY
9 JACOBS Joni TIENEN 59 CLEBAN Morgan THIMISTER
10 VAN DE WEIJDEVEN Tom EINDHOVEN (NL) 60 POTI Luca LIEGE
11 VANGRUNDERBEEK Viktor LEEFDAAL 61 BERNARD Thibaut HANNUT
12 POELMANS Bob KOERSEL 62 LINDELAUF Ian GULPEN (NL)
13 SWENNEN Tijl GROTE-BROGEL 63 VERBRUGGHE Jens CHENEE
14 VAN LAER Keano BERTEM 64 CEULEMANS Niels HERENTHOUT
15 VANDEN HEEDE Lucas VREMDE 65 GUTIERREZ SANTIAGO Henry KWAADMECHELEN
16 BOECKX Senne WESTERLO 66 DE VALCK Fausto WOLVERTEM
17 VANNUTEN Wout MOL 67 VANDERMUEREN Gill BERTEM
18 RUTTEN Rooney OOSTHAM 68 BAETENS Kiandro MERCHTEM
19 GEERINCKX Wout MEERHOUT 69 SMETS Robbe PULDERBOS
20 VANSTOCKSTRAETEN Arnar MEENSEL-KIEZEGEM 70 COLLIGNON Yannis FEXHE-SLINS (Liege)
21 CLAESSENS Robbe DENDERMONDE 71 VANDERRUSTEN Milan SCHEPDAAL
22 CECCATO Maxime FLEMALLE 72 D’HOLLANDER Luca HAMME
23 DEVRY Mats AVERBODE 73 LAURENT Lucas WAREMME
24 GOOSSENS Bavo HERENT 74 GOOSSENS Vico OLEN
25 KEMPINAIRE Théo HANNUT 75 GOOSSENS Luca OLEN
26 CINTI Tiziano MAASEIK 76 WERTZ Hugo DOLHAIN
27 SWINNEN Jorrit HEUSDEN-ZOLDER 77 LIJNEN Nathan ALKEN
28 PEETERS Juul KOERSEL 78 HULSMANS Senne LOMMEL
29 VANDENDIJCK Rune MOL 79 VRANKEN Jordi RILLAAR
30 VANDERLINDEN Lukas NEERIJSE 80 LEFEVER Yarne HOEGAARDEN
31 ADAMS Thiemen HEVERLEE 81 SIMMONS Coby DURANGO (CO) USA
32 COLIN Pierric CHENEUX 82 FEUERHELM Luke MERRILL (IA) USA
33 BADERTSCHER Natasha CANADA 83 VASQUEZ Jonah PIERMONT (NY) USA
34 VAN LAEKEN Nick LOMMEL 84 TA-PEREZ Noah ORANGE (CA) USA
35 VANSCHOONBEEK Ferre ZONHOVEN 85 LUCIANO Brian KATY (TX) USA
36 HANNES Victor MOL 86 SHARP Will KATY (TX) USA
37 GARZANITI Nicolas HUY 87 VERLAECKT Robbe ZELE
38 GOOSSENS Senne LOMMEL 88 VANDEVOORT Lander VELM
39 AVONDTS Mathis KALMTHOUT 89 DURNEZ Seppe PULDERBOS
40 DAXHELET Louis ABOLENS 90 BAEYENS Lance LIEDEKERKE
42 LAVERDEUR Johan THEUX 91 VERSTAPPEN Dries KEERBERGEN
43 DETALLE Noah PEPINSTER 92    
44 GILLES Max STRASSEN (GHL) 93    
45 ARCHAMBEAU Oscar TROISPONTS 94    
46 UIJTDEBROEKS Cian HANNUT 95    
47 MATHIEU Seppe MOL 96    
48 LEDOUX Bram LANDGRAAF (NL) 97    
49 LAMOT Néo METTET 98    
50 DAHMEN Simon POLLEUR 99    
  Bedankt voor uw komst en steun 100    
UITSLAG   90 deelnemers 10 ronden - 64 km Duur : 1H36'15" gemiddelde :  39,9    km/u
PLAATS RUG Naam Gemeente tijdsverschil
1 78 HULSMANS Senne LOMMEL  
2 73 LAURENT Lucas WAREMME  
3 43 DETALLE Noah PEPINSTER  
4 39 AVONDTS Mathis KALMTHOUT  
5 52 MOONEN Zeno TURNHOUT  
6 36 HANNES Victor MOL  
7 81 SIMMONS Coby DURANGO (CO) USA  
8 10 VAN DE WEIJDEVEN Tom EINDHOVEN (NL)  
9 35 VANSCHOONBEEK Ferre ZONHOVEN  
10 5 VAN GOIDSENHOVEN Lance ZELEM  
11 91 VERSTAPPEN Dries KEERBERGEN  
12 56 HESSELINK Job BERG EN TERBLIJT (NL)  
13 49 LAMOT Néo METTET  
14 30 VANDERLINDEN Lukas NEERIJSE  
15 44 GILLES Max STRASSEN (GHL)  
16 53 HAUTECLAIR Tommi WALLONIE  
17 68 BAETENS Kiandro MERCHTEM  
18 1 STIERS Victor LEUVEN  
19 51 MAES Seppe LOMMEL  
20 82 FEUERHELM Luke MERRILL (IA) USA  
21 32 COLIN Pierric CHENEUX  
22 8 SINCLAIR Aiden AUSTRALIA  
23 12 POELMANS Bob KOERSEL  
24 72 D’HOLLANDER Luca HAMME  
25 46 UIJTDEBROEKS Cian HANNUT  
26 38 GOOSSENS Senne LOMMEL  
26 29 VANDENDIJCK Rune MOL 1'35"
27 66 DE VALCK Fausto WOLVERTEM  
28 16 BOECKX Senne WESTERLO  
29 13 SWENNEN Tijl GROTE-BROGEL  
30 26 CINTI Tiziano MAASEIK  
31 64 CEULEMANS Niels HERENTHOUT  
32 23 DEVRY Mats AVERBODE  
33 62 LINDELAUF Ian GULPEN (NL) 3'35"
34 76 WERTZ Hugo DOLHAIN  
35 19 GEERINCKX Wout MEERHOUT 5'35"
36 21 CLAESSENS Robbe DENDERMONDE  
37 69 SMETS Robbe PULDERBOS  
38 83 VASQUEZ Jonah PIERMONT (NY) USA  
DNF 2 DE MEESTER Matthias OVERIJSE  
DNF 4 OVERBEEKE Marco Orpington, Kent (UK)  
DNF 14 VAN LAER Keano BERTEM  
DNF 22 CECCATO Maxime FLEMALLE  
DNF 26 CINTI Tiziano MAASEIK  
DNF 32 COLIN Pierric CHENEUX  
DNF 34 VAN LAEKEN Nick LOMMEL  
DNF 40 DAXHELET Louis ABOLENS  
DNF 59 CLEBAN Morgan THIMISTER  
DNF 61 BERNARD Thibaut HANNUT  
DNF 84 TA-PEREZ Noah ORANGE (CA) USA  
DNF 85 LUCIANO Brian KATY (TX) USA  
DNF 86 SHARP Will KATY (TX) USA  
DNF 89 DURNEZ Seppe PULDERBOS  
DNF 90 BAEYENS Lance LIEDEKERKE  

20190811-N-Bremt-Senne-Hulsmans.jpg - 157,91 kB

 

 

 

Bierbeek kermis

 

 2019-Affiche-BB-kermis-.jpg - 145,79 kB

 

20190616--Johny-Ven-stopt.jpg - 313,35 kB

20190613_212043_resized_1.jpg - 237,81 kB

BEDANKT JOHNY !

20190613_2114160_resized_1.jpg - 169,47 kB

Johny-en-Mathijs-P.jpg - 92,11 kB

 Johny Ven tijdens zijn voorlaatste wedstrijd op 31 mei 2018 2018 met Matthijs Paesschens

 

 

      Bierbeek kermis 2019          Zondag 23 juni  
        Wielerwedstrijd 1.14.3 JUNIORES W.B.V.      
    500 euro prijzen  -  11 ronden  -  88 Km        
               
  GROTE PRIJZEN :  CONTINENTAL banden – Banden DUPONT Leuven -  Kaffee ’t SMISKE
  Taverne-Fitness DE MIESTER  -  B&B SECURITY BOGHE  -  Leuven Management Services
  Vloer- en tegelwerken Guido STEENO  -  Zuivel- & drankhandel Marc CHRISTENS  
  EREPRIJZEN : Dier- en Tuinshop VERBOOMEN  -  VCB Verzekeringskantoor Leuven -  Kapsalon FERRO
  ARGENTA - Jan SEMPELS  -  Hondenkapsalon de WOEF-WAS  -   Garage  LEKENNE Lovenjoel – JADIMEX Wood
  Café ODETTE Meldert – GUILLIAMS AANNEMER-TUINAANLEG Boutersem – Brasserie MOEMMEDEL Bierbeek
               
  Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek
  Koersformaliteiten : Taverne De MIESTER             Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW    
  95 vertrekkers            
RUGNR NAAM VOORNAAM GEMEENTE RUGNR NAAM VOORNAAM GEMEENTE
1 HOUTMEYERS Mika HOLSBEEK 56 VERDEYEN Seppe BONHEIDEN
3 HUYBS Lennert HERSELT 57 NOLLER Loïk CLAVIER
4 HUYGHE Gust BINKOM 58 FASTRES Noah WAREMME
5 STEGEN Quinten BILZEN 59 GASPARD Julien JALHAY
6 GOYVAERTS Ibo HALLAAR 60 SCHURGERS Stef STOKKEM
7 VAN GAELEN Louis MORTSEL 61 NYS Thibau BAAL
8 VAN ROY Tristan HERSELT 62 SWERTS Jelle TIENEN
9 ERAUW Thiemo HERENT 63 DEJONGHE Senne WILSELE
10 VERKOEYEN Michiel DESSEL 64 POLLEFLIET Gianluca HAMME (O.-VL.)
11 DE PRETER Emiel WIEKEVORST 65 BUDENAERS Thomas SINT-TRUIDEN
12 HUYBS Ward HERSELT 66 VAN DEN BULCK Joppe NOORDERWIJK
13 BERT Toon LEUVEN 67 HUYBRECHTS Sander HULSHOUT
15 BAERS Arne PAAL 68 MARTENS Daan DESSEL
17 BOELS Senne MEERBEEK 69 MELLAERTS Robbe RILLAAR
18 TURCKSIN Linus LUBBEEK 71 SCHYNS Tom THIMISTER
19 LIJNEN Tymon ALKEN 72 DE ROECK Mathis TEMSE
20 GROSEMANS Daan GEEL 73 HENIN Jérôme COUTURE ST GERMAIN
21 DE KINDER Axel OLEN 74 CHOFFRAY Gauthier HOUFALIZE
22 VAN DER PERRE Diemer HERDERSEM 75 VAN LAER Lars WECHELDERZANDE
24 DEDRY Tom OTHEE 76 DE JAEGER Arthur ZOUTLEEUW
25 VERLINDEN Jordi MINDERHOUT 77 OZDERYA Elyas MAASMECHELEN
26 VAN CAMPENHOUT Jetze KAPELLE-OP-DEN-BOS 78 VAN BEURDEN Lowie TURNHOUT
27 LUITEN Niels BRUNSSUM (NL) 79 VAN GESTEL Sidney HERSELT
29 VAN EETVELT Lennert BINKOM 80 PEETERS Sam HEPPEN
30 VAN DER VEKEN Senne BEGIJNENDIJK 81 LADANG Miguel TIENEN
32 MARTENS Hannes HASSELT 82 DE BATIST Lewis ANTWERPEN
33 DE LEEUW Ward MOLENSTEDE 83 VANDERMEER Quinten BORGLOON
34 DE CRAECKER Gianni HOUFFALIZE 84 ECCLI Cyrian WAREMME
36 BRAMS Andy BOUTERSEM 85 DE SMET Connor HAM
37 HEYLEN Wout BALEN 86 COPUS Nathan VAUX-SUR-SURE
38 BUTERS Joris NOOTDORP (NL) 87 VAN DEN BROEK  Thijs GILZE (NL)
39 VAN HOUT Luca GEEL 88 DE COCK Robbe HEIST-OP-DEN-BERG
40 JOCHEMS Jody SINT ANTHONIS (NL) 89 PIJNENBURG Sven RAAMSDONKSVEER (NL)
41 GOFFART Jordi TIENEN 90 DANDOIT Clément THISNES
42 BELMANS Lennert WECHELDERZANDE 91 TIMMERMANS Guillaume LIEGE
43 VAN TRICHT Floris BOUTERSEM 92 DE TANT Romy ZOTTEGEM
44 AERTS Xander BONHEIDEN 93 VERSTRYNGHE Emiel ADEGEM
45 HOPMANS Wouter HOOGERHEIDE (NL) 94 GUERLUS Axel FONTAINE VALMONT
46 LIEBENS Jordy ZUTENDAAL 95 NELISSEN Juul MOLENSTEDE
47 VOS Yannick GIERLE 96 PAULY Axel HUY
48 VANDENBRANDEN Noah MEISE 97 VAN DYCK Cisse HOUTVENNE
49 VAN LOOVEREN Joachim MEER 98 BRUNEAU Louis HAULCHIN
50 WAEYAERT Arno JODOIGNE 99 STEVENS Daan BALEN
51 MATHEVE Ben HEPPEN 100 MICHIELSEN Jarne BONHEIDEN
52 DHOOGE Romeo BASSEVELDE 101 DOYE Clément VEDRIN
53 POETS Wout LOMMEL 102 THIELEMANS Robbe BAAL
54 VERBEECK Dag WILSELE 103 SNOECKX Lucien SOMBREFFE
55 PEETERS Jef HERENTALS        
               
  Bedankt voor uw komst en steun          
  BREMT KERMIS : Zondag 4 augustus - 15 u - juniores    
  BREMT KERMIS : Zondag 11 augustus - 15 u - nieuwelingen  

 

 

    95 vertrekkers duur : 2u15 gemiddelde : 38,86 km/u
PLAATS RUGNR NAAM VOORNAAM GEMEENTE TIJD
1 61 NYS Thibau BAAL    
2 47 VOS Yannick GIERLE    
3 48 VANDENBRANDEN Noah MEISE    
4 39 VAN HOUT Luca GEEL    
5 29 VAN EETVELT Lennert BINKOM    
6 81 LADANG Miguel TIENEN    
7 76 DE JAEGER Arthur ZOUTLEEUW  
8 99 STEVENS Daan BALEN    
9 21 DE KINDER Axel OLEN    
10 15 BAERS Arne PAAL    
11 12 HUYBS Ward HERSELT    
12 38 BUTERS Joris NOOTDORP (NL)  
13 103 SNOECKX Lucien SOMBREFFE    
14 68 MARTENS Daan DESSEL 23"
15 50 WAEYAERT Arno JODOIGNE    
16 64 POLLEFLIET Gianluca HAMME (O.-VL.)  
17 84 ECCLI Cyrian WAREMME    
18 100 MICHIELSEN Jarne BONHEIDEN    
19 71 SCHYNS Tom THIMISTER    
20 54 VERBEECK Dag WILSELE    
21 102 THIELEMANS Robbe BAAL    
22 43 VAN TRICHT Floris BOUTERSEM    
23 20 GROSEMANS Daan GEEL    
24 60 SCHURGERS Stef STOKKEM    
25 77 OZDERYA Elyas MAASMECHELEN  
26 25 VERLINDEN Jordi MINDERHOUT  
27 74 CHOFFRAY Gauthier HOUFALIZE    
28 49 VAN LOOVEREN Joachim MEER    
29 62 SWERTS Jelle TIENEN    
30 27 LUITEN Niels BRUNSSUM (NL)  
31 17 BOELS Senne MEERBEEK    
32 69 MELLAERTS Robbe RILLAAR    
33 72 DE ROECK Mathis TEMSE    
34 40 JOCHEMS Jody SINT ANTHONIS (NL)
35 37 HEYLEN Wout BALEN    
36 89 PIJNENBURG Sven RAAMSDONKSVEER (NL)
37 24 DEDRY Tom OTHEE    
38 93 VERSTRYNGHE Emiel ADEGEM    
39 91 TIMMERMANS Guillaume LIEGE    
40 88 DE COCK Robbe HEIST-OP-DEN-BERG
41 45 HOPMANS Wouter HOOGERHEIDE (NL)
42 90 DANDOIT Clément THISNES    
43 30 VAN DER VEKEN Senne BEGIJNENDIJK  
44 33 DE LEEUW Ward MOLENSTEDE  

 20190623-J-uitslag.jpg - 76,81 kB

 2019-06-23-Thibau-Nys-zegeviert.jpeg - 86,64 kB

Een dolgelukkige Thibau Nys wint de spurt nadat hij in de laatste ronde een kloof van 1 minuut met de vluchters zelf dichtte

Hieronder : Vader Sven Nys zag dat het goed was

2019-06-23-Sven-Nys--Thibau.jpg - 106,89 kB

 

 

 

20190623-J-Thibau-Nys-aankomst.jpg - 232,26 kB

20190623-J-Thibau-Nys-nabeschouwing.jpg - 150,64 kB

 

2019-06-23-J-podium-Nys.jpeg - 123,09 kB

 

20190623-J-Miguel-Ladang-7de.jpg - 248,07 kB

 

20190620-Michiel-Offermans-voorbeschouwing.jpg - 280,38 kB

20190619-voorbeschouwing-V-Baestaens.jpg - 167,29 kB

  Bierbeek kermis 2019   Donderdag 20 juni    
        Wielerwedstrijd 1.12B Elite ZC en U23 W.B.V.  
    700 EUR prijzen -  14 ronden  -  112 Km   
           
  GROTE PRIJZEN :   CONTINENTAL banden – Banden DUPONT Leuven  -  D’STORE Bierbeek  
  SLAGERIJ MICHIELS - Lovenjoel - vzw EURO-MINIEMENTORNOOI Bierbeek -  
  -  Orbi-Pharma International  -  Vastgoed Immo DM Luc DEVOS - Juwelier Wim RUELENS   
           
  EREPRIJZEN :   Dranken BAETS  Lubbeek -  CV-Sanitair  Eric ABTS  -  Houthandel VAN AUTGAERDEN  Blanden -  
  Sportcafé MARIE-THERESE  Leuven -   BNP Paribas Fortis Bank Bertem -Brussels Grondwitloof Abts-Goovaerts  -  
  Elektriciteitswerken Rudy CRABBE  -  Fruithandel VAN DER VELPEN - Drankendiscount J&J  Haasrode  
           
  Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek
  Koersformaliteiten : Eetstaminee In de Molen        Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW
           
    73  vertrekkers        
RUG NAAM VOORNAAM Gemeente Club  
1 THEYS Koen MORKHOVEN SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT  
2 DE CAERLÉ Gino MESSELBROEK YOUNG CYCLING TALENT D&D  
3 PAULUS Aaron KESSEL-LO (LEUVEN) YOUNG CYCLING TALENT D&D  
5 DECOSTER Gert-Jan VAALBEEK MAES CT GLABBEEK  
6 DE GROEF Felix KESSEL LO VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
7 MONDELAERS Jarno LAAKDAL ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
8 VALVEKENS Jannes BLANDEN YOUNG CYCLING TALENT D&D  
9 OFFERMANS Michiel BIERBEEK PRORACE - URBANO CYCLING TEAM  
10 VAN ROY Simon LUBBEEK TEAM SIKTIVITY  
12 WILLEMS Tom HAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC  
13 COLEMAN Zak GREAT YARMOUTH VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
14 KELLY Adam Isle of Man PRORACE - URBANO CYCLING TEAM  
15 KRZANICH James AUCKLAND (NZL) -  
16 DUBOIS Foeke HALLE ASFRA RACING TEAM  
17 VAN LAER Ward KASTERLEE VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
18 COMMEYNE Davy BAAL WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN  
20 HUYSMANS Brent TISSELT WIELERCLUB  STEEDS VOORAAN  V.Z.W.  
21 TOOTH Niels BERTEM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
22 VAN IMPE Kevin MERE S-BIKES BODHI CYCLING  
23 CLYNHENS Jens HAACHT YOUNG CYCLING TALENT D&D  
24 CUMPS Ruben HERENT VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
25 VERLOY Jordy TILDONK INDIVIDUEEL  
27 BAESTAENS Vincent TREMELO VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN  
28 GERITS Vince NIEUWRODE STAGECO CYCLING TEAM  
29 VANGORP Sam LIER HEIST CYCLING TEAM (HCT)  
30 DAGHUYT Gianni BLEGNY RVC OTTIGNIES  
31 GALICIA Wannes TREMELO INDIVIDUEEL  
32 DEJONGHE Len WILSELE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN  
34 MERTENS Thijs NOORDERWIJK WSC HAND IN HAND BAAL  
35 ROELAND Tycho ST-AMANDSBERG (GENT) BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM  
36 DE MEYER Jarne HULSHOUT STAGECO CYCLING TEAM  
38 NACHTEGAELE Wannes BERCHEM WIELERCLUB  STEEDS VOORAAN  V.Z.W.  
39 VAN DER ZWET Bram ROELOFARENSVEEN (NED) WV WEST FRISIA  
40 BROUWERS Arno HAM HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM  
41 CORNELIS Jonas KORBEEK-LO VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
44 QUERTINMONT Corentin WALCOURT ESEG DOUAI  
45 VAN HECKE Stijn OUWEGEM GAVERZICHT-BE-OKAY  
47 MOSBEUX Christophe TROOZ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
48 MERCKX Niels TIELT (BT.) WSC HAND IN HAND BAAL  
49 FRANCEN Joeri RUMMEN PRORACE - URBANO CYCLING TEAM  
50 SCHOEVAERS Ward ZEMST STAGECO CYCLING TEAM  
52 LEWIS Matthew UK VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
53 MOMBAERTS Sven STEENOKKERZEEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
54 VAN DEN BORNE Tom VOSSELAAR TEAM KEMPEN  
55 SNYERS Jari LUMMEN NANO DEVELOPMENT TEAM  
56 PONSAERTS Thibaut KESSEL LO LOTTO SOUDAL  
57 GOOSSENS Quentin AARSCHOT TEL & CO CYCLING TEAM  
58 BRESSELEERS Jonas BRASSCHAAT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC  
59 DE WINTER Gordon BINCHE GM RECYCLING TEAM   
60 VERHAEGEN Tom HAASRODE GM RECYCLING TEAM   
61 VANHAEREN Martin ARGENTEAU ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
62 LEHAEN Dries OOSTHAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC  
63 VANDENBOGAERDE Jens NIEUWKERKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN  
64 ERNST Robin AUBEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY  
65 GEYSEGOMS Tom BLANDEN STAGECO CYCLING TEAM  
66 VAN GANSEN Sam BORSBEEK HEIST CYCLING TEAM (HCT)  
67 VANCAMPENHOUT Ignace MACHELEN WIELERCLUB  STEEDS VOORAAN  V.Z.W.  
68 VAN OUDENHOVE Jovany ERPE-MERE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM  
69 PATTYN Karel WIJNEGEM GM RECYCLING TEAM   
70 DE PROOST Jasper KASTERLEE VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM  
71 VERHEYDEN Robin BORGERHOUT HEIST CYCLING TEAM (HCT)  
72 VAN PRAET Robbe MEISE NANO DEVELOPMENT TEAM  
73 HAEMELS Bavo DUFFEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)  
74 VANDERHEYDEN Jens BERTEM WSC HAND IN HAND BAAL  
75 PHILIPS Jonas VOSSEM WSC HAND IN HAND BAAL  
76 TURGOOSE Fraser Jay VALENCIA (SP) VELOSOL CYCLING TEAM  
77 SUNDE Blake AUCKLAND (NZL) AUCKLAND SCHOOL CYCLING Inc  
78 CREFFIER Laurent BOOISCHOT STAGECO CYCLING TEAM  
79 PETIT Tomas LASNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY  
80 VAN DEN BOSSCHE Angelo HAMME NANO DEVELOPMENT TEAM  
81 HEREMANS Aron PUTTE WIELERCLUB  STEEDS VOORAAN  V.Z.W.  
82 CULLEN Tom UK OTLEY CC   
83 VAN GENECHTEN Steff HERSELT STAGECO CYCLING TEAM  
           
  Zondag 23 juni - 15 u - Junioren   Bedankt voor uw komst en steun  
  BREMT KERMIS : Zondag 4 augustus - 15 u - juniores    
  BREMT KERMIS : Zondag 11 augustus - 15 u - nieuwelingen    

 

 

    UITSLAG   73  vertrekkers duur : 2H41' gemiddelde : 41,44 km/u          
PLAATS RUG NAAM VOORNAAM Gemeente Club          
1 63 VANDENBOGAERDE Jens NIEUWKERKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
2 60 VERHAEGEN Tom HAASRODE GM RECYCLING TEAM           
3 48 MERCKX Niels TIELT (BT.) WSC HAND IN HAND BAAL          
4 6 DE GROEF Felix KESSEL LO VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
5 75 PHILIPS Jonas VOSSEM WSC HAND IN HAND BAAL          
6 9 OFFERMANS Michiel BIERBEEK PRORACE - URBANO CYCLING TEAM        
7 41 CORNELIS Jonas KORBEEK-LO VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
8 57 GOOSSENS Quentin AARSCHOT TEL & CO CYCLING TEAM          
9 18 COMMEYNE Davy BAAL WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
10 73 HAEMELS Bavo DUFFEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)         10"
11 78 CREFFIER Laurent BOOISCHOT STAGECO CYCLING TEAM         1'15"
12 66 VAN GANSEN Sam BORSBEEK HEIST CYCLING TEAM (HCT)          
13 68 VAN OUDENHOVE Jovany ERPE-MERE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM   1'25"
14 59 DE WINTER Gordon BINCHE GM RECYCLING TEAM           
15 79 PETIT Tomas LASNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY        
16 55 SNYERS Jari LUMMEN NANO DEVELOPMENT TEAM          
17 36 DE MEYER Jarne HULSHOUT STAGECO CYCLING TEAM          
18 44 QUERTINMONT Corentin WALCOURT ESEG DOUAI          
19 17 VAN LAER Ward KASTERLEE VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
20 39 VAN DER ZWET Bram ROELOFARENSVEEN (NL) WV WEST FRISIA          
21 13 COLEMAN Zak GREAT YARMOUTH VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
22 32 DEJONGHE Len WILSELE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN  
23 52 LEWIS Matthew UK VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
24 24 CUMPS Ruben HERENT VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
25 80 VAN DEN BOSSCHE Angelo HAMME NANO DEVELOPMENT TEAM          
26 50 SCHOEVAERS Ward ZEMST STAGECO CYCLING TEAM          
27 47 MOSBEUX Christophe TROOZ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE        
28 2 DE CAERLÉ Gino MESSELBROEK YOUNG CYCLING TALENT D&D          
29 70 DE PROOST Jasper KASTERLEE VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM      
30 12 WILLEMS Tom HAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC        
31 15 KRZANICH James AUCKLAND (NZL) -          
32 23 CLYNHENS Jens HAACHT YOUNG CYCLING TALENT D&D          
33 16 DUBOIS Foeke HALLE ASFRA RACING TEAM          
34 10 VAN ROY Simon LUBBEEK TEAM SIKTIVITY          
35 77 SUNDE Blake AUCKLAND (NZL) AUCKLAND SCHOOL CYCLING Inc        
36 21 TOOTH Niels BERTEM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM     1'50"
37 27 BAESTAENS Vincent TREMELO VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN 2'20"

 

20190620-ELZC-Jens-Vandenbogaerde.jpg - 257,99 kB

2019-06-20-ELZC-Jens-Vandenbogaerde-wint-na-incident.JPG - 106,78 kB

Jens Vandenbogaerde wint na een incident in de laatste bocht met Vincent Baestaens

 

2019-06-20-ELZC-Spurt-Felix-Degroef.JPG - 88,08 kB

Felix Degroef rechts spurt zich naar een 4de plaats

 

20190620-ELZC-Vincent-Baestaens-val.jpg - 323,27 kB

20190620-ELZC-Val-Baestaens.jpg - 229,50 kB

 

    Bierbeek kermis 2019       Zondag 16 juni
  Wielerwedstrijd voor NIEUWELINGEN W.B.V.  
  435 euro prijzen  -  8 ronden  - 64 Km      
  GROTE PRIJZEN : CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven
  Eetstaminee IN DE MOLEN  Bierbeek  - KBC-BANK Bierbeek/Haasrode -  AB InBev  Leuven
  Fietsen Geert NICLAES Heverlee -  ING KORBEEK-LO Wim CEELEN – JES VASTGOED
         
  EREPRIJZEN : Garage Theo VANMOL  Boutersem -  BEXX-TRAILER verhuur (aanhang)wagens – 
  AD Delhaize Lovenjoel - Glashandel b.v.b.a. ELAERTS  Blanden –   Huis Jerome COLLIN  Heverlee - 
         
  Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek
  Koersformaliteiten :Eet-Staminee In de Molen Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW
  61 vertrekkers      
RUG Voornaam Naam Gemeente Club
1 Joran CROON HEIST-OP-DEN-BERG AA-DRINK JONGERENTEAM
2 Maxim COOMANS MOL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
3 Rune CEUSTERS GEEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4 Tuur MERENS WILLEBRINGEN BRAIN² OLYMPIA TIENEN
5 Lance VAN GOIDSENHOVEN ZELEM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
6 Stan HUYGHE BINKOM BRAIN² OLYMPIA TIENEN
7 Jef TEUGELS PUTTE YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 Sander ALES VEERLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 Tijl SWENNEN GROTE-BROGEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 Nick VAN LAEKEN LOMMEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
11 Jasper VAN CALSTER HERSELT CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER
12 Klaas PHILTJENS WEZEMAAL YOUNG CYCLING TALENT D&D
13 Joni JACOBS TIENEN MAES CT GLABBEEK
14 Pieter VAN WAAS HALLE WAC TEAM
15 Jarne CEULEMANS WIEKEVORST WAC TEAM
22 Jarne VAN DER EYCKEN BEERSE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
23 Noah SCHEPENS MOL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
24 Iben VAN STAAY WUUSTWEZEL WAC TEAM
26 Tiziano CINTI MAASEIK SPORT EN MOEDIG GENK
27 Jesper SCHINS NOORBEEK (NL) TWC MAASLANDSTER
28 Dilan STAES RETIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
29 Viktor VANGRUNDERBEEK LEEFDAAL BRAIN² OLYMPIA TIENEN
30 Gill VANDERMUEREN BERTEM YOUNG CYCLING TALENT D&D
31 Brent JANSSENS TREMELO YOUNG CYCLING TALENT D&D
32 Senne HULSMANS LOMMEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
33 Sid BERGHMANS AARSCHOT BIKE-INN TEAM HERENTALS
34 Pepijn VAN ELZAKKER GILZE (NL) TEAM KEMPEN
35 Rauls GUTMANIS LIEPAJA (LETLAND) CANNIBAL TEAM
36 Roberts CUKURS LIEPAJA (LETLAND) CANNIBAL TEAM
37 Gilles VERBOVEN HEIST-OP-DEN-BERG HEIST CYCLING TEAM (HCT)
38 Vlad VAN MECHELEN VILNIUS LITHUANIA CANNIBAL TEAM
39 Kamran MIRZAKHANOV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
40 Mutsafa MUKHTARLI BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
41 Nofel NURIYEV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
42 Nikita SITOV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
43 Dries BELMANS MOL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
45 Thibaut BERNARD HANNUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
46 Casper VOS HEINKESZAND (NL) ZRTC THEO MIDDELKAMP
47 Tuur VAN LAER PULDERBOS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
48 Jelle VAN GENECHTEN HERSELT YOUNG CYCLING TALENT D&D
49 Jesper PONNET STABROEK WAC TEAM
50 Thibau DERISON HEUSDEN-ZOLDER SPORT EN MOEDIG GENK
51 Robbe SMETS PULDERBOS HERMANS CYCLING TEAM
52 Senne WILLEMS KASTERLEE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
53 Niels CEULEMANS HERENTHOUT CALLANT-DOLTCINI CT
54 Lukas VANDERLINDEN NEERIJSE CANNIBAL TEAM
55 Seppe MAES LOMMEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
56 Bram BEENKENS MARGRATEN (NL) TWC MAASLANDSTER
57 Joppe HEREMANS HEIST-OP-DEN-BERG AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
58 Noah DOYEN WAREMME CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
59 Tim VANDESANDE WELLIN TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE Asbl
61 Yorben STOCKX ATTENRODE MAES CT GLABBEEK
62 Luca D’HOLLANDER HAMME AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
63 Jade LINTHOUDT APPELTERRE-EICHEM MAES CT GLABBEEK
64 Quinten  DALVING Puurs AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
65 Yarne  LEFEVER Hoegaarden ROYAL CUREGHEM SPORTIEF vzw
66 Bram KONINCKX St-Truiden BRAIN² OLYMPIA TIENEN
67 Quinten  VAN DER TAELEN Ninove JONGE RAKKERS VOLLEZELE
68 Dylan DE PETTER St-Lievens-Houtem DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
69 Dries VERSTAPPEN Keerbergen MAES CT GLABBEEK
70 Victor BROUWERS Arendonk ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
  Donderdag 20 juni - 18 u - Elite ZC    
  Zondag 23 juni - 15 u - Junioren   Bedankt voor uw komst en steun

 

      Bierbeek kermis 2019       Zondag 16 juni
    Wielerwedstrijd voor NIEUWELINGEN W.B.V.  
    435 euro prijzen  -  8 ronden  - 64 Km      
    GROTE PRIJZEN : CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven
    Eetstaminee IN DE MOLEN  Bierbeek  - KBC-BANK Bierbeek/Haasrode -  AB InBev  Leuven
    Fietsen Geert NICLAES Heverlee -  ING KORBEEK-LO Wim CEELEN – JES VASTGOED
           
    EREPRIJZEN : Garage Theo VANMOL  Boutersem -  BEXX-TRAILER verhuur (aanhang)wagens – 
    AD Delhaize Lovenjoel - Glashandel b.v.b.a. ELAERTS  Blanden –   Huis Jerome COLLIN  Heverlee - 
           
    Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek
           
UITSLAG Koersformaliteiten :Eet-Staminee In de Molen Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW
duur : 1h42'32" 61 vertrekkers koersgemiddelde 37,7 km/h  
           
PLAATS RUG Voornaam Naam Gemeente Club
1 32 Senne HULSMANS LOMMEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2 52 Senne WILLEMS KASTERLEE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 69 Dries VERSTAPPEN Keerbergen MAES CT GLABBEEK
4 34 Pepijn VAN ELZAKKER GILZE (NL) TEAM KEMPEN
5 57 Joppe HEREMANS HEIST-OP-DEN-BERG AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
6 15 Jarne CEULEMANS WIEKEVORST WAC TEAM
7 48 Jelle VAN GENECHTEN HERSELT YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 64 Quinten  DALVING Puurs AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 40 Mutsafa MUKHTARLI BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
10 38 Vlad VAN MECHELEN VILNIUS LITHUANIA CANNIBAL TEAM
11 42 Nikita SITOV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
12 22 Jarne VAN DER EYCKEN BEERSE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
13 33 Sid BERGHMANS AARSCHOT BIKE-INN TEAM HERENTALS
14 39 Kamran MIRZAKHANOV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
15 54 Lukas VANDERLINDEN NEERIJSE CANNIBAL TEAM
16 9 Tijl SWENNEN GROTE-BROGEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
17 14 Pieter VAN WAAS HALLE WAC TEAM
18 43 Dries BELMANS MOL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
19 5 Lance VAN GOIDSENHOVEN ZELEM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
20 3 Rune CEUSTERS GEEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
21 35 Rauls GUTMANIS LIEPAJA (LETLAND) CANNIBAL TEAM
22 61 Yorben STOCKX ATTENRODE MAES CT GLABBEEK
23 41 Nofel NURIYEV BAKU (Azerbeidjan) CANNIBAL TEAM
24 55 Seppe MAES LOMMEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
25 46 Casper VOS HEINKESZAND (NL) ZRTC THEO MIDDELKAMP
26 58 Noah DOYEN WAREMME CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
27 45 Thibaut BERNARD HANNUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
28 62 Luca D’HOLLANDER HAMME AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
29 31 Brent JANSSENS TREMELO YOUNG CYCLING TALENT D&D                                                         1'37"
30 51 Robbe SMETS PULDERBOS HERMANS CYCLING TEAM           3'16"
31 26 Tiziano CINTI MAASEIK SPORT EN MOEDIG GENK
32 1 Joran CROON HEIST-OP-DEN-BERG AA-DRINK JONGERENTEAM
33 36 Roberts CUKURS LIEPAJA (LETLAND) CANNIBAL TEAM
34 23 Noah SCHEPENS MOL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
35 28 Dilan STAES RETIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
           
    Donderdag 20 juni - 18 u - Elite ZC    
    Zondag 23 juni - 15 u - Junioren   Bedankt voor uw komst en steun

 2019-06-16-N-Senne-Hulsmans-aankomst.JPG - 86,68 kB

2019-06-16-N-podium-Senne-Hulsmans.JPG - 112,13 kB

 Senne Hulsmans pakt de bloemen voor Senne Willems en streekrenner Dries Verstappen 

 

20190616-N-Senne-Hulsmans.jpg - 234,70 kB

20190616-N-uitslag.jpg - 55,65 kB

20190616-N-Aankomst.jpg - 143,99 kB

20190616-N-Dries--Verstappen.jpg - 149,35 kB

20190616-N-Dries-Verstappen-HLN.jpg - 156,17 kB

  

 

 

 

2018

Bremt kermis

Affiche-Bremt-Kermis-2018_web.jpg - 181,37 kB

Zondag 12 augustus : nieuwelingen- 40 deelnemers

Bierbeek- BREMT kermis         Zondag 12 augustus 2018
Wielerwedstrijd 1.17.3 NIEUWELINGEN W.B.V.    
435 euro prijzen  -  10 ronden  -  63 Km  -      
GROTE PRIJZEN :      Cafe M. VANDERVELPEN-LAEREMANS  Bierbeek  
  CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven  - VERVOER NINATRANS  
  Gevelrenovatie gebroeders DEBECKER  Bierbeek - KAPSALON FERRO  
  DIEDER de Loodgieter  Bertem   -   Drankenhandel BAETS  Lubbeek  
  Cafe ’t SMISKE   -   Beenhouwerij FEYTENS-LANGENDRIES  Pellenberg  
EREPRIJZEN :          
Beenhouwerij Herman Van Gramberen  Vertrijk    -   J&J DRINKS HAASRODE  
 AD DELHAIZE  Lovenjoel  -  Schilder- en decoratiebedrijf NEW DECOR  Bierbeek  
 ORBI-PHARMA Walter Frooninckx  Bierbeek - FEESTCOMITE BREMT KERMIS  
Pleisterwerken Dirk  LEMMENS  Haasrode   -   DM-VASTGOED Luk DEVOS  Korbeek-Lo 
         
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten  
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN  Bierbeek  
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw  
Koersformaliteiten : Café VANDERVELPEN -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW
  40  deelnemers      
         
RUGNR. NAAM VOORNAAM WOONPLAATS  
1 Jules JORDENS DRIESLINTER  
2 Lukas VAN NOYEN BOUTERSEM  
3 Rich ELLIOTT ONTARIO (CANADA)  
4 Jelle SWERTS DIEST  
5 Jordi GOFFART TIENEN  
6 Joren BIJNENS RIEMST  
7 Thibau NYS BAAL  
8 Thibaut BERNARD HANNUT  
10 Tuur MERENS WILLEBRINGEN  
11 Joni JACOBS TIENEN  
12 Dag VERBEECK WILSELE  
13 Wout VAN HAMME LEUVEN  
14 Noah VANDENBRANDEN MEISE  
15 Joris VAN DER NIET ULESTRATEN (NL)  
16 Jonas MERTENS MEERHOUT  
17 Gill VANDERMUEREN BERTEM  
18 Thomas COENEN MECHELEN  
19 Kyano BROSENS ST-GILLIS-WAAS  
20 Andreas VAN DEN BROECK WEMMEL  
21 Senne BOELS HEVERLEE  
22 Théo KEMPINAIRE ABOLENS-HANNUT  
23 Cisse VAN DYCK HOUTVENNE  
24 Thomas DEFAYS AMAY  
25 Robbe SCHOOLMEESTERS SCHERPENHEUVEL  
26 Bavo GOOSSENS HERENT  
27 Tom HENRION STRAIMONT  
28 Quinten DALVING PUURS  
29 Andreas SAVVA AREDIOU (CYPRUS)  
30 Alvaras MIKUTIS KVERDARNA (LITOUWEN)
31 Joachim VAN SCHELVERGEM ST-KAT-LOMBEEK  
32 Tuur BRUSTEN HELCHTEREN  
33 Lucas JACQUES MAZY  
34 Sander BLOMMAERT MEERDONK  
35 Noah LEQUET VERLAINE  
36 Luke LAMPERTI SEBASTOPOL (CA-USA)  
37 Logan MCLAIN BOSSIER CITY (LA-USA)  
38 Matthew RICCITELLO TUCSON (AZ-USA)  
39 Jared SCOTT BOULDER (CO-USA)  
40 Spencer SEVERANCE BOISE (ID-USA)  
41 Victor NIJS NEERIJSE  
Bedankt voor uw komst en steun  

20180812-aankomst.jpg - 118,81 kB

20180812-podium.jpg - 142,60 kB

Bierbeek- BREMT kermis         Zondag 12 augustus 2018  
Wielerwedstrijd 1.17.3 NIEUWELINGEN W.B.V.      
435 euro prijzen  -  10 ronden  -  63 Km  -        
GROTE PRIJZEN :      Cafe M. VANDERVELPEN-LAEREMANS  Bierbeek    
  CONTINENTAL banden – Banden DUPONT  Leuven  - VERVOER NINATRANS    
  Gevelrenovatie gebroeders DEBECKER  Bierbeek - KAPSALON FERRO    
  DIEDER de Loodgieter  Bertem   -   Drankenhandel BAETS  Lubbeek    
  Cafe ’t SMISKE   -   Beenhouwerij FEYTENS-LANGENDRIES  Pellenberg  
EREPRIJZEN :            
Beenhouwerij Herman Van Gramberen  Vertrijk    -   J&J DRINKS HAASRODE    
 AD DELHAIZE  Lovenjoel  -  Schilder- en decoratiebedrijf NEW DECOR  Bierbeek  
 ORBI-PHARMA Walter Frooninckx  Bierbeek - FEESTCOMITE BREMT KERMIS  
Pleisterwerken Dirk  LEMMENS  Haasrode   -   DM-VASTGOED Luk DEVOS  Korbeek-Lo   
           
Palm geschonken door Stuifmeel & Stamper - bloemen en planten    
Beker geschonken door Frigoservice BART VANDERWEGEN  Bierbeek    
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw    
Koersformaliteiten : Café VANDERVELPEN -Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW  
  UITSLAG 40 deelnemers 1h35 03"    
  gemiddelde : km/h 37,89      
PLAATS RUGNR. VOORNAAM NAAM WOONPLAATS TIJDSVERSCHIL
1 36 Luke LAMPERTI SEBASTOPOL (CA-USA)  
2 37 Logan MCLAIN BOSSIER CITY (LA-USA)  
3 39 Jared SCOTT BOULDER (CO-USA) 2'01"
4 30 Alvaras MIKUTIS KVERDARNA (LITOUWEN)
5 7 Thibau NYS BAAL 2'15"
6 13 Wout VAN HAMME LEUVEN  
7 40 Spencer SEVERANCE BOISE (ID-USA)  
8 14 Noah VANDENBRANDEN MEISE 3'06"
9 18 Thomas COENEN MECHELEN  
10 28 Quinten DALVING PUURS  
11 38 Matthew RICCITELLO TUCSON (AZ-USA)  
12 1 Jules JORDENS DRIESLINTER  
13 4 Jelle SWERTS DIEST 4'15"
14 12 Dag VERBEECK WILSELE  
15 33 Lucas JACQUES MAZY  
16 41 Victor NIJS NEERIJSE  
17 3 Rich ELLIOTT ONTARIO (CANADA)  
18 22 Théo KEMPINAIRE ABOLENS-HANNUT  
19 8 Thibaut BERNARD HANNUT  
20 20 Andreas VAN DEN BROECK WEMMEL  
21 29 Andreas SAVVA AREDIOU (CYPRUS)  
22 21 Senne BOELS HEVERLEE  
23 5 Jordi GOFFART TIENEN  
24 6 Joren BIJNENS RIEMST  
25 31 Joachim VAN SCHELVERGEM ST-KAT-LOMBEEK  
26 35 Noah LEQUET VERLAINE  

20180812-pers.jpg - 119,81 kB

 

Zondag 5 augustus : Junioren -kasseikoers- 65 deelnemers

Wielerwedstrijd 1.14.3 JUNIORES W.B.V.          
KASSEIKOERS 26 e Grote Prijs Piet Vanderwaeren - Het KOPEREN FIETSKE    
MEDEWERKING  :  SLAGERIJ GERRIT DEPUTTER Boutersem      
Fiets & FUN Bierbeek - ORBI PHARMA INTERNATIONAL Walter FROONINCKX    
Loodgieterijwerken Piet VANDERWAEREN  Haasrode - BVBA STUYCK CENTRALE VERWARMING  
SLAGERIJ MICHIELS Lovenjoel - JES VASTGOED Bierbeek        
BURGEMEESTER Johan VANHULST          
660 euro prijzen + 150 € kasseipremies  - 8 ronden -  95,5 km        
Bloemen geschonken door STUIFMEEL & STAMPER          
Beker geschonken door Frigoservice VANDERWEGEN  Bierbeek      
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw       65 deelnemers  
                 
1 Jason VAN COMPERNOLLE DENTERGEM 61 Toon  CLYNHENS HEVER  
2 Dries BARBAIX HASSELT 62 Simon Jan HEYMANS ANZEGEM  
3 Struan PRYDE AFFORD (UK Scotland) 63 Pieter DE KONINCK MALLE  
4 Samuel PAINTER RIYANHAM (UK) 64 Lander SCHEERS ITEGEM  
5 Yannick BERAUX MARILLES 65 Lennert VAN OOSTERWYCK HEIST O/D BERG  
6 Jef WACHTERS AARTSELAAR 66 Laurent CLAEYS HAACHT  
7 Linus TURCKSIN LUBBEEK 67 Tijs VERSTAPPEN KEERBERGEN  
8 Ruben Zilas LARSEN AARHUS (DK) 68 Jochem RUNHAAR KAPELLE (NL)  
9 Ethan SITTLINGTON ONTARIO (CAN)          
10 Jack SIRMAN HAMILTON (CAN)          
11 Justin CORREA CANADA          
12 Thomas  KOLDKJAER DECKER DENMARK          
13 Laust SANDKVIST DENMARK          
14 Mads Bak BJERREGAARD DENMARK          
15 Lucas WULFF ANDERSEN DENMARK          
16 Mads ANDERSEN DENMARK          
17 Søren SCHMIDT VOSGERAU DENMARK          
18 Jacob BØDKER HANSEN DENMARK          
19 Axel FRONER TORONTO (CAN)          
20 Kobe LIBERTY CANADA          
21 Ronan JOHNSON CANADA          
22 Mohamed RAYES UTRECHT          
23 Wouter VANPARIJS TIENEN          
24 Robbe DE RYCK HOUWAART          
25 Gatis LIVS LETLAND          
26 Nicholas MENEGON HAMILTON (CAN)          
27 Oskars DANKBARS LETLAND          
28 Lars LEFEVER HEVERLEE          
29 Victor DERAEDT SCHELLE          
30 Jesse JANSEN TESSENDERLO          
31 Toon DELEENHEER DENDERLEEUW          
32 Daniel NORDEMANN DASILVA CANADA          
33 Jorre DEBAELE HALEN          
34 Jens CLYNHENS HAACHT          
35 Milan GOSSEYE BRAKEL          
36 Davide BOMBOI BALEN          
37 Len DEJONGHE WILSELE          
38 Tibo WALLYN SINT-STEVENS-WOLUWE          
39 Lennert CAPPAN INGELMUNSTER          
41 Jonas GOFFART TIENEN          
42 Matthew VAN SCHOOR BAASRODE          
43 Robbe DE WEERT DUFFEL          
44 Pierre DESPONTIN THIMÉON          
46 Robin VAN MELDERT LUBBEEK          
47 Stef SCHARRE NOORDERWIJK          
48 Jarne VAN DE PAAR BALEN          
49 Connor DE SMET HAM          
50 Arno BROUWERS HAM          
51 Johan VINCENT SIRAULT          
52 Lukas VANDENHAUTE WIJGMAAL (BRABANT)          
53 Tomas DE NEVE DRONGEN          
54 Chris MERRICK CANADA          
55 Toon STIPPELMANS OLV WAVER          
57 Jordi CEULEMANS HEVERLEE          
58 Yannick PUBLIE HAACHT          
59 Lorenz DE TROYER EREMBODEGEM          
60 Tristan TIMMERMANS YERSEKE(NED)          
                 
                 
ZONDAG 12 AUGUSTUS om 15 u : NIEUWELINGEN          
                 
Bedankt voor uw komst en steun          

2018-08-05-aankomst.JPG - 98,80 kB

 

 2018-08-05-podium.JPG - 107,06 kB

Jarne Vandepaar won nu ook onze tweede kasseikoers in de spurt van de Deen Mads Andersen; Lander Scheers werd derde

Bierbeek- BREMT kermis       Zondag 5 augustus 2018    
Wielerwedstrijd 1.14.3 JUNIORES W.B.V.      
KASSEIKOERS 26 e Grote Prijs Piet Vanderwaeren - Het KOPEREN FIETSKE  
MEDEWERKING  :  SLAGERIJ GERRIT DEPUTTER Boutersem  
Fiets & FUN Bierbeek - ORBI PHARMA INTERNATIONAL Walter FROONINCKX  
Loodgieterijwerken Piet VANDERWAEREN  Haasrode - BVBA STUYCK CENTRALE VERWARMING
SLAGERIJ MICHIELS Lovenjoel - JES VASTGOED Bierbeek    
BURGEMEESTER JOHAN VAN HULST      
660 euro prijzen + 150 euro kasseipremies   - 8 ronden -  95,5 km  
Bloemen geschonken door STUIFMEEL & STAMPER    
Beker geschonken door Frigoservice VANDERWEGEN  Bierbeek  
Koers tellende voor criterium Hageland & Haspengouw    
           
           
UITSLAG 65 dlnrs gemiddelde : km/h 40,26    
PLAATS RUGNR. NAAM VOORNAAM WOONPLAATS  
1 48 VAN DE PAAR Jarne BALEN  
2 16 ANDERSEN Mads DENMARK  
3 64 SCHEERS Lander ITEGEM  
4 36 BOMBOI Davide BALEN  
5 23 VANPARIJS Wouter    
6 55 STIPPELMANS Toon ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER
7 53 DE NEVE Tomas DRONGEN  
8 22 RAYES Mohamed UTRECHT  
9 61 CLYNHENS Toon HEVER  
10 39 CAPPAN Lennert INGELMUNSTER  
11 12 DECKER Thomas Koldkjaer DENMARK  
12 34 CLYNHENS Jens HAACHT  
13 66 CLAEYS Laurent HAACHT  
14 15 WULFF ANDERSEN Lucas DENMARK  
15 47 SCHARRE Stef NOORDERWIJK  
16 63 DE KONINCK Pieter MALLE  
17 14 BJERREGAARD Mads Bak DENMARK  
18 43 DE WEERT Robbe DUFFEL  
19 35 GOSSEYE Milan BRAKEL  
20 44 DESPONTIN Pierre THIMÉON  
21 33 DEBAELE Jorre HALEN  
22 18 BØDKER HANSEN Jacob DENMARK  
23 38 WALLYN Tibo SINT-STEVENS-WOLUWE
24 29 DERAEDT Victor SCHELLE  
25 52 VANDENHAUTE Lukas WIJGMAAL (BRABANT)  
26 17 SCHMIDT VOSGERAU Søren DENMARK  
27 59 DE TROYER Lorenz EREMBODEGEM  
28 37 DEJONGHE Len WILSELE  
29 19 FRONER Axel Toronto  
30 30 JANSEN Jesse TESSENDERLO  
31 31 DELEENHEER Toon DENDERLEEUW  
           
           
Bedankt voor uw komst en steun      
           

 20180805-voorbeschouwing-kasseikoers-Robbe-De-Ryck.jpg - 94,47 kB     

 

20180805-Winnaar-kasseikoers-junioren-Jarne-Van-de-Paar.jpg - 209,26 kB

20180805-podium-kasseikoers.jpg - 372,84 kB

 

20180805-nabeschouwing-kasseikoers-Wouter-Vanparijs.jpg - 208,31 kB

 

 

Bierbeek kermis

2018-Affiche-Bierbeek-kermis-comp.jpg - 182,43 kB

 

Zondag 3 juni : junioren - 72 deelnemers

Bierbeek kermis 2018                              Zondag 3 juni    
Wielerwedstrijd 1.14.3JUNIORES W.B.V.        
500 euro prijzen  -  11 ronden  - 88 Km - Koers tellende voor criterium Hageland - Haspengouw  
               
GROTE PRIJZEN :CONTINENTAL banden – Banden DOCKERS Leuven-  Kaffee ’t SMISKE  
Taverne-Fitness DE MIESTER  -  B&B SECURITY BOGHE  - Leuven Management Services  
Vloer- en tegelwerken Guido STEENO  -  Zuivel- & drankhandel Marc CHRISTENS  
EREPRIJZEN : Dier- en Tuinshop VERBOOMEN -  VCB Verzekeringskantoor Leuven -  Kapsalon FERRO
ARGENTA - Jan SEMPELS  - Hondenkapsalon de WOEF-WAS- Garage  LEKENNE        
Café ODETTE & Restaurant DE STOOFPOT Meldert – GUILLIAMS AANNEMER-TUINAANLEG Boutersem  
               
Palm : Flowerstyle – Greenstyleby VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek  
Koersformaliteiten :Taverne De MIESTER     Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW
               
               
               
               
  72 DEELNEMERS          
               
2 Robbe DE SCHUTTER GEEL 61 Thymo VAN DER HEYDEN DUFFEL
3 Sidney VAN GESTEL HERSELT 62 Yannick BERAUX MARILLES
7 Briek VANDER MEEREN SINT-JORIS-WINGE 63 Dylan SCHULMER LANAKEN
8 Linus TURCKSIN LUBBEEK 64 Tom GEYSEGOMS BLANDEN
9 Alexandre VAES FORÊT 65 Joris HAEX MEEUWEN
10 Jonas GOFFART TIENEN 66 Ernesto ATTANASIO S GRAVENDEEL NL
11 Hugo DENNE FRAIPONT-TROOZ 67 Bjarne  HALS BUGGENHOUT
13 Thomas BROHIC SPA 68 Sam VAN ISEGHEM FELUY
14 Aleksandr MAAS DEN DUNGEN (NL) 69 Ricky SCHEPERS HERK-DE-STAD
15 Sven RAATS AMSTERDAM (NL) 70 Jente VAN DUN MEER
16 Lars LEFEVER HEVERLEE 71 Martijn RäKERS BAVEL (NL)
17 Jorre DEBAELE HALEN 72 Alastair POUNDER CARY (USA)
19 Hannes MARTENS HASSELT 73 Riley SHEEHAN BOULDER (USA)
20 Vince VAN DEN EYNDE SCHRIEK 74 Kevin VERMAERKE Rancho St Margarita (USA)
21 Matthew LOUCKX TREMELO 75 Ward VAN DYCK HERENTALS
22 Melvin LINDELAUF GULPEN (NL) 76 Joachim LAMBEIR LINTER
23 Senne GILIS GEEL 77 Robbe VAN PRAET MEISE
26 Jacques GLOESENER NACEM (GH Lux) 78 Simon HALLEUX CHARNEUX
28 Thibault DELY HOGNOUL 79 Brent VANHEES BEVERLO
29 Thibaut WATRISSE HASTIERE 80 Lucien SNOEKS SOMBREFFE
30 Rik MEEUSEN WUUSTWEZEL 81 Tim BRAMS TESTELT
31 Ben JANSSENS BIERBEEK 82 Gilles HEYLEN WESTERLO
32 Corentin PIRET LESVE 83 Nathan SZEKELY NEEROETEREN
33 Rafael PEREIRA MARQUES ESCH s/ALZETTE (GHLux)        
34 Jesse JANSEN TESSENDERLO        
35 Wouter VANPARIJS KUMTICH        
36 Pierre DESPONTIN THIMÉON        
37 Charel MEYERS DUDELANGE (GH Lux)        
38 Arno WAEYAERT JODOIGNE        
39 Axel CLAUSSE MALMEDY        
41 Bjarne HENDRICKX HOUTHALEN        
42 Jasper COENEGRACHTS LIER        
43 Mats DE PROOST ARENDONK        
44 Berre HERMANS VLIMMEREN        
46 Thibaut PONSAERTS KESSEL LO        
47 Owen JACOBS ALKEN        
48 Wouter HOPMANS HOOGERHEIDE (NL)        
49 Stijn CAS BRASSCHAAT        
50 Tijs VERSTAPPEN KEERBERGEN        
51 Hannes VAN BOUWEL NIJLEN        
52 Casper VANWALLEGHEM OVERIJSE        
53 Jeroen DEPRE OPLINTER        
54 Lars AWOUTERS HELCHTEREN        
55 Jordi CEULEMANS HEVERLEE        
56 Robbe THIELEMANS BAAL        
57 Bram WAUTERS LUMMEN        
58 Jamie PRINCE OUD VOSSEMEER (NL)        
59 Elyas OZDERYA MAASMECHELEN        
60 Toon GEERTS MOL        
               
  BREMT KERMIS          
  Zondag 5 aug. - 15 u - JUNIOREN-KASSEIKOERS      
  Zondag 12 aug. - 15 u - NIEUWELINGEN        
               

2018-06-03-Amerikaan-Vermaerke-wint-in-Bierbeek---kopie.jpg - 256,68 kB

 

 

2018-06-03-podium-junioren---LR.JPG - 126,92 kB

foto Stefan Vandeweyer HLN

 

20180603-J--Kevin-Vermaerke.jpg - 123,50 kB

    72 DEELNEMERS    
      gemiddelde :  39,07  km/h    
      88 km in 2H 21'21"    
           
UITSLAG RUGNR        
1 74 Kevin VERMAERKE Rancho St Margarita (USA)  
2 50 Tijs VERSTAPPEN KEERBERGEN  
3 46 Thibaut PONSAERTS KESSEL LO  
4 57 Bram WAUTERS LUMMEN  
5 75 Ward VAN DYCK HERENTALS  
6 17 Jorre DEBAELE HALEN  
7 35 Wouter VANPARIJS KUMTICH 55"
8 44 Berre HERMANS VLIMMEREN  
9 36 Pierre DESPONTIN THIMÉON  
10 20 Vince VAN DEN EYNDE SCHRIEK  
11 47 Owen JACOBS ALKEN 1'45"
12 9 Alexandre VAES FORÊT 1'50"
13 42 Jasper COENEGRACHTS LIER  
14 30 Rik MEEUSEN WUUSTWEZEL 2'
15 77 Robbe VAN PRAET MEISE  
16 32 Corentin PIRET LESVE  
17 16 Lars LEFEVER HEVERLEE  
18 48 Wouter HOPMANS HOOGERHEIDE (NL)  
19 28 Thibault DELY HOGNOUL 2'05
20 71 Martijn RäKERS BAVEL (NL)  
21 56 Robbe THIELEMANS BAAL  
22 22 Melvin LINDELAUF GULPEN (NL)  
23 51 Hannes VAN BOUWEL NIJLEN  
24 38 Arno WAEYAERT JODOIGNE  
25 80 Lucien SNOEKS SOMBREFFE  
26 83 Nathan SZEKELY NEEROETEREN  
27 79 Brent VANHEES BEVERLO  
28 76 Joachim LAMBEIR LINTER  
29 37 Charel MEYERS DUDELANGE (GH Lux)  
30 78 Simon HALLEUX CHARNEUX  
31 59 Elyas OZDERYA MAASMECHELEN  
32 67 Bjarne  HALS BUGGENHOUT  
33 64 Tom GEYSEGOMS BLANDEN  
34 41 Bjarne HENDRICKX HOUTHALEN  
35 70 Jente VAN DUN MEER  
36 49 Stijn CAS BRASSCHAAT  
37 14 Aleksandr MAAS DEN DUNGEN (NL)  
38 65 Joris HAEX MEEUWEN  
39 33 Rafael PEREIRA MARQUES ESCH s/ALZETTE (GHLux)  
40 54 Lars AWOUTERS HELCHTEREN  
41 21 Matthew LOUCKX TREMELO  
42 3 Sidney VAN GESTEL HERSELT  
43 15 Sven RAATS AMSTERDAM (NL)  
44 69 Ricky SCHEPERS HERK-DE-STAD  
45 34 Jesse JANSEN TESSENDERLO  
46 68 Sam VAN ISEGHEM FELUY  
47 81 Tim BRAMS TESTELT  
48 26 Jacques GLOESENER NACEM (GH Lux)  

 

 

20180603-Vermaerke-en-Ponsaerts.jpg - 136,97 kB

20180603-Voorbeschouwing-en-Ponsaerts.jpg - 118,15 kB

Donderdag 31 mei : Elite zc - 94 deelnemers

Bierbeek kermis 2018 Donderdag 31  mei          
700 EUR prijzen -  14 ronden  -  112 Km-   Koers tellende voor criterium Hageland - Haspengouw
                 
GROTE PRIJZEN :  CONTINENTAL banden – BEST DRIVE  -  D’STORE Bierbeek  
JES VASTGOED bvba Bierbeek -  Juwelier Wim RUELENS Boutersem  -  PROFINAD Axa bank
vzw EURO-MINIEMENTORNOOI -  Orbi-Pharma International- Vastgoed Immo DM Luc DEVOS
                 
EREPRIJZEN :  Dranken BAETS  Lubbeek -  CV-Sanitair Eric ABTS  -  Houthandel VAN AUTGAERDEN Blanden   
Drankendiscount J&JHaasrode  -  BNP Paribas Fortis Bertem - Fruithandel VAN DER VELPEN  
Sportcafé MARIE-THERESE  Leuven - Brussels Grondwitloof Abts-Goovaerts-  Elektriciteitswerken Rudy CRABBE  
Palm : Flowerstyle – Greenstyle by VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek  
  Koersformaliteiten :Eetstaminee In de Molen Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW  
  94 DEELNEMERS            
1 Michiel OFFERMANS BIERBEEK 61 Joeri FRANCEN RUMMEN  
4 Matthias VAN DEN BERGH KESSEL LO 62 Heiko HOMRIGHAUSEN GELSENKIRCHEN (D)  
5 Kristof HOUBEN GENK 63 Julian HELLMANN AACHEN (D)  
7 Robin RADOUX BASSENGE 64 Dries LEHAEN OOSTHAM  
8 David MOTTE VIANE 65 Glenn DEBRUYNE VILVOORDE  
9 Davy COMMEYNE BAAL 66 Kenny WILLEMS O.L.V. WAVER  
10 Brent CLE BEGIJNENDIJK 67 Jannes VALVEKENS BLANDEN  
11 Aaron PAULUS KESSEL-LO (LEUVEN) 68 Kilian CLOOTS VORSELAAR  
16 Foeke DUBOIS HALLE 69 Ignace VANCAMPENHOUT MACHELEN (BT.)  
17 Jonas CORNELIS KORBEEK-LO 70 Jens VANDERHEYDEN BERTEM  
18 Michiel BROES KEERBERGEN 71 Koen  THEYS MORKHOVEN  
19 Jef  BERTELS VREMDE 72 Sander RIETJENS LEEFDAAL  
20 Jasper DE PROOST KASTERLEE 73 Bram UALGASI KORTENBERG  
21 Sven MORIS BEGIJNENDIJK 74 Quentin GOOSSENS AARSCHOT  
23 Theo HARTLEY BOLTON (UK) 75 Nand ONCKELINX LANDEN  
24 Gunther PIRON BUGGENHOUT 76 Maxim VERTONGHEN BUGGENHOUT  
25 Hardy ZIMMERMANN WURSELEN (D) 77 Jorden DE HAES BAAL  
26 Michaël LEFEVER HEVERLEE 78 Brecht STAS HULDENBERG  
27 Zak COLEMAN GREAT YARMOUTH (UK) 79 Jeroen NOELS LOMMEL  
28 Maxim ANDRIEU MESSELBROEK 80 Glen VAN HERCK BEERZEL  
29 Gerben PEERSMAN OPPUURS 81 Quentin DEBY BLEGNY  
31 Nick RUNIA KöLN (D) 82 Wout van ELZAKKER HOOGERHEIDE (NL)  
32 Tomas SZÉDELYI TREMELO 83 Lars AKKERMANS OSSENDRECHT (NL)  
33 Sven VERBEECK ROTSELAAR 84 Glen VAN NUFFELEN BEGIJNENDIJK  
34 Rohan DU PLOOY SINT-TRUIDEN 85 Jerôme SCHUMACHER SEILLES  
35 Mathijs WUYTS BEERZEL 86 Axel DE LIE VAUX-SUR-SURE  
36 Sven MEEUWENS BOUTERSEM 87 Sean BERO NODEBAIS  
38 Justus ERLER KöLN (D) 88 Wallace BERO NODEBAIS  
39 Jarne DE MEYER HULSHOUT 89 Jonas PHILIPS VOSSEM  
40 Lander LOOCKX BERTEM 90 Wannes GALICIA TREMELO  
41 Mark ZÖLLER KERPEN (D) 91 Thierry ANDRIEU SCHERPENHEUVEL  
42 Jan-Niklas JÜNGER AACHEN (D) 92 Sven NOELS DESSEL  
43 Niels TOOTH BERTEM 93 Sam RYS WATERMAAL-BOSVOORDE  
44 Markus SCHNOCK ERFSTADT (D) 94 Laurent CREFFIER KEERBERGEN  
45 Simon VAN ROY LUBBEEK 95 Edwin DE WIT WILLEBROEK  
46 Ward VAN LAER KASTERLEE 96 Pieter  JACOBS LANAKEN  
47 James HIGGINSON SALFORD (UK) 97 Tom VERHAEGEN HAASRODE  
48 Matthias VAN ROY ZICHEM 98 Jordi ANDRIES HAACHT  
49 Tom WILLEMS HAM 99 Joris GEUENS LOMMEL  
51 Stefan COHNEN KIRCHHOVEN (NL) 100 Mathijs PAASSCHENS HEVERLEE  
52 Frederik VOLMERG BOCHUM (D) 101 Stijn VAN HECKE OUWEGEM  
53 Michael SCHMITT SANKT INGBERT (D) 102 Felix DE GROEF KESSEL-LO  
54 Frederik PIETERS GERAARDSBERGEN 103 Julien PIETTE HANNUT  
55 Hans PIRIUS BERLIN (D) 104 Dries MAESEN OPWIJK  
56 Niels VANDYCK PUURS 105 Robbe DELEU WEVELGEM  
57 Robert DEIKE DUSSELDORF (D)          
58 Geert CLIJMANS BRUSSEGEM          
59 Glenn VERBEECK TREMELO          
60 Gerry DRUYTS BRECHT          
                 
  Zondag 3 juni - 15 u JUNIOREN          
  BREMT KERMIS            
  Zondag 5 aug. - 15 u - JUNIOREN-KASSEIKOERS          
  Zondag 12 aug. - 15 u - NIEUWELINGEN          

 Foto's Stefan Vandeweyer (Het Laatste Nieuws)

spurt-met-4-op-31-05-2018.jpg - 121,41 kBPodium-31-05-Paesschens-Horighausen-Degroef.jpg - 107,25 kB

 

 

spurt-31-05-2018.jpg - 99,37 kB

UITSLAG

RUGNR.   NAAM Woonplaats
1 100 Mathijs PAASSCHENS HEVERLEE
2 62 Heiko HOMRIGHAUSEN GELSENKIRCHEN (D)
3 102 Felix DE GROEF KESSEL-LO
4 72 Sander RIETJENS LEEFDAAL
5 18 Michiel BROES KEERBERGEN
6 66 Kenny WILLEMS O.L.V. WAVER
7 96 Pieter  JACOBS LANAKEN
8 94 Laurent CREFFIER KEERBERGEN
9 10 Brent CLE BEGIJNENDIJK
10 65 Glenn DEBRUYNE VILVOORDE
11 40 Lander LOOCKX BERTEM
12 92 Sven NOELS DESSEL
13 98 Jordi ANDRIES HAACHT
14 73 Quentin GOOSSENS AARSCHOT
15 76 Maxim VERTONGHEN BUGGENHOUT
16 60 Gerry DRUYTS BRECHT
17 45 Simon VAN ROY LUBBEEK
18 5 Kristof HOUBEN GENK
19 29 Gerben PEERSMAN OPPUURS
20 36 Sven MEEUWENS BOUTERSEM
21 42 Jan-Niklas JÜNGER AACHEN (D)
22 46 Ward VAN LAER KASTERLEE
23 26 Michaël LEFEVER HEVERLEE
24 101 Stijn VAN HECKE OUWEGEM
25 27 Zak COLEMAN GREAT YARMOUTH (UK)
26 35 Mathijs WUYTS BEERZEL
27 43 Niels TOOTH BERTEM
28 1 Michiel OFFERMANS BIERBEEK
29 39 Jarne DE MEYER HULSHOUT
30 38 Justus ERLER KöLN (D)
31 104 Dries MAESEN OPWIJK
32 80 Glen VAN HERCK BEERZEL
33 63 Julian HELLMANN AACHEN (D)
34 58 Geert CLIJMANS BRUSSEGEM
35 33 Sven VERBEECK ROTSELAAR
36 16 Foeke DUBOIS HALLE
37 19 Jef  BERTELS VREMDE
38 31 Nick RUNIA KöLN (D)
39 71 Koen  THEYS MORKHOVEN
40 49 Tom WILLEMS HAM
41 85 Jerôme SCHUMACHER SEILLES
42 4 Matthias VAN DEN BERGH KESSEL LO
43 69 Ignace VANCAMPENHOUT MACHELEN (BT.)
44 20 Jasper DE PROOST KASTERLEE
45 82 Wout van ELZAKKER HOOGERHEIDE (NL)
46 77 Jorden DE HAES BAAL
47 70 Jens VANDERHEYDEN BERTEM
48 86 Axel DE LIE VAUX-SUR-SURE
49 29 Maxim ANDRIEU MESSELBROEK

2018-05-31-Mathijs-Paaschens.jpg - 621,15 kB

2018-05-31-voorbeschouwing-HLN.jpg - 108,44 kB

20180531-Mathijs-Paesschens-nabeschouwing.jpg - 69,17 kB

 

Zondag 27 mei : nieuwelingen - 116 deelnemers

  Bierbeek kermis 2018           Zondag 27 mei        
  Wielerwedstrijd voor NIEUWELINGEN W.B.V.              
  435 euro prijzen  -  8 ronden  - 64 Km  -  Koers tellende voor criterium Hageland - Haspengouw      
  GROTE PRIJZEN :CONTINENTAL banden - Banden DUPONT  Leuven        
  Eetstaminee IN DE MOLEN  Bierbeek  -KBC-BANK Bierbeek -  AB InBev  Leuven        
  Fietsen Geert NICLAES Heverlee -  ING KORBEEK-LO Wim CEELEN        
  EREPRIJZEN :Garage Theo VANMOL  Boutersem -  X-TRAILER verhuur (aanhang)wagens - AD Delhaize Lovenjoel
  Glashandel b.v.b.a. ELAERTS  Blanden - Garage LUC GEYSENS - Bierbeek -  Huis Jerome COLLIN  Heverlee  
  Uitvaartcentrum Torreele-CasteleinLovenjoel - Feestzalen BERKENHOF Bierbeek   - De Fritzak Bierbeek      
  Palm : Flowerstyle - Greenstyleby VANNERUM  Haasrode   -   Beker : Frigoservice  VANDERWEGEN Bierbeek  
  Koersformaliteiten :Eet-Staminee In de Molen     Organisatie : BIERBEEKS SPORTCOMITE VZW  
                     
3 Jules JORDENS DRIESLINTER 66 Robbe SCHOOLMEESTERS SCHERPENHEUVEL      
5 Viktor NIJS NEERIJSE 67 Kiran VAN DER HEIDEN ANTWERPEN      
6 Jochem WIDDERSHOVEN BRUNSSUM 68 Clément DOYE VEDRIN      
7 Arne VAN DE WIELE OOSTHAM 69 Rik VAN HAUTE HOBOKEN       
8 Pieter VAN WAAS HALLE 70 Andries GROOTJANS WESTMALLE      
9 Lance VAN GOIDSENHOVEN ZELEM 71 Noah HALSBERGHE HEIST-OP-DEN-BERG      
10 Lukas VAN NOYEN BOUTERSEM 72 Joppe VAN DEN BULCK NOORDERWIJK      
11 Robbe LENSECLAES HULDENBERG 73 Loïk NOLLER CLAVIER-Les Avins      
12 Bram MARX ZONHOVEN 74 Stef JANSEGHERS AALST      
13 Ward DE LEEUW MOLENSTEDE 75 Milan CORVERS TESSENDERLO      
14 Robin MEECKERS AUBEL 76 Nando DE RIJCK HEIST-OP-DEN-BERG      
16 Cisse VAN DYCK HOUTVENNE 77 Bart LIEKENS VORSELAAR      
17 Arne POFFÉ TIELT 78 Jarne VAN DER EYCKEN BEERSE      
19 Staf HUYGENS VEERLE 79 Elias BELMANS TESSENDERLO      
20 Stijn DEGEEST HOELEDEN 80 Dries DE POOTER GEEL      
21 Jelle SWERTS DIEST 81 Thomas COENEN MECHELEN      
22 Camiel CORNELIS LEENDE-NL 82 Yarne-Zias GEENEN MOL      
24 Ward CEULEMANS TREMELO 83 Lowie VAN BEURDEN TURNHOUT      
25 Wouter GOVERDE BEST-NL 84 Kobe VERREYDT GEEL      
26 Joran CROON HEIST-OP-DEN-BERG 85 Karsten ROODHOOFT HERENTALS      
27 Jitse DAS LUMMEN 86 Emiel DE PRETER WIEKEVORST      
28 Xander STOOPEN LILLE 87 Gil GELDERS MELDERT (O.-VL.)      
29 Rik LAURYSSEN RIJKEVORSEL 88 Frans LEDOUX LANDGRAAF (NL)      
30 Mika HOUTMEYERS HOLSBEEK 89 Bram LEDOUX LANDGRAAF (NL)      
31 Gauthier BEECKMAN LANDSKOUTER 90 Louis MOUSTIER THIMISTER      
32 Jef PEETERS HERENTALS 91 Manu VAN HOOF HINGENE      
33 Tymon LIJNEN ALKEN 92 Siebe DE WAELE GENTBRUGGE      
34 Milan VERCAMMEN HERSELT 93 Jasper STALMANS MERCHTEM      
35 Robbe REYNDERS GENK 94 Miguel LADANG TIENEN      
36 Dag VERBEECK WILSELE 95 Jorrit VANHAMOND OVERPELT      
37 Noah VERRIEST LIEDEKERKE 96 Victor STIERS LEUVEN      
39 Bob POELMANS KOERSEL 98 Sacha HEUSSE BATICE      
41 Joni JACOBS TIENEN 99 Noah DOYEN AMAY      
42 Joren BIJNENS RIEMST 100 Axel DE KINDER OLEN      
43 Stan HUYGHE BINKOM 101 Sybe GYBELS HERENTALS      
44 Oberon DEFORT HAASRODE 102 Lucas LAURENT WAREMME      
46 Lennert BELMANS WECHELDERZANDE 103 Laurens GHEYSENS ASSE      
47 Pieter VAN LAER ZOERSEL 104 Thibaut BERNARD HANNUT      
48 Senne BOELS HEVERLEE 105 Thomas BUDENAERS SINT-TRUIDEN      
49 Romy DE TANT ZOTTEGEM 106 Tuur MERENS WILLEBRINGEN      
50 Xander AERTS BONHEIDEN 107 Noah FASTRES REMICOURT      
51 Jens HENDRICKX BUNSBEEK 108 Wout VAN HAMME LEUVEN      
52 Brend STUBBE HERENTHOUT 109 Elias TELLER KETTENIS      
53 Dries BELMANS MOL 111 Axel FAUCAN NODEBAIS      
54 Martin FELLMANN MELEN 112 Ferre GEERAERTS BAAL      
55 Thibau NYS BAAL 113 Juul NELISSEN MOLENSTEDE      
56 Jonas MERTENS MEERHOUT 114 Dries VERSTAPPEN KEERBERGEN      
58 Arne BAERS PAAL 115 Arthur DE JAEGER ZOUTLEEUW      
59 Mathis AVONDTS KALMTHOUT 116 Baptiste  MOPTY REMY - FRANCE      
62 Quinten VERACHTERT LOMMEL 117 Sid BERGHMANS AARSCHOT      
63 Jan KINO ST-GORIKS-OUDENHOVE 118 Milan FEYTONS HEUSDEN-ZOLDER      
64 Jordy LIEBENS ZUTENDAAL 119 Arno LEEMPOELS ROTSELAAR      
65 Daan DOUVEN HERTEN-NL 120 Michiel CEULEMANS HERENTHOUT      
        121 Luca VAN HOUT GEEL      
  Bedankt voor uw komst en steun 122 Senne HULSMANS LOMMEL      
  donderdag 31 mei  om  18 u : Elite ZC 123 Sam PEETERS HEPPEN      
  zondag 3 juni - 15 u - junioren 124 Senne THONNON TONGEREN      
        125 Antoine BILLE LIEGE      
        126 Alessandro MARTOCCHIA VOTTEM      
  BREMT KERMIS   127 Arnaud DE LIE VAUX-SUR-SURE      
  Zondag 5 aug. - 15 u - JUNIORES-KASSEIKOERS 128 Angel DECKERS HELCHTEREN      
  Zondag 12 aug. - 15 u -NIEUWELINGEN 129 Maarten HOEBEKE BETEKOM      
        130 Quinten STEEGEN BILZEN      

2018-05-27-N-PC-problemen.jpg - 67,96 kB

2018-05-27-Arnaud-De-Lie-HNB.jpg - 70,80 kB 

2018-05-27-Arnaud-De-Lie.jpg - 94,56 kB

27-05-2018-Nieuweling-De-Lie-aan-tiende-zege-toe.jpg - 120,11 kB

C43A3463.JPG - 135,54 kB

UITSLAG 116 deelnemers gemiddelde : km/h 38,05 KM/H 1H40min13sec
PLAATS RUGNR Voornaam Naam GEMEENTE
1 127 Arnaud DE LIE VAUX-SUR-SURE
2 59 Mathis AVONDTS KALMTHOUT
3 100 Axel DE KINDER OLEN
4 48 Senne BOELS HEVERLEE
5 108 Wout VAN HAMME LEUVEN
6 121 Luca VAN HOUT GEEL
7 86 Emiel DE PRETER WIEKEVORST
8 93 Jasper STALMANS MERCHTEM
9 94 Miguel LADANG TIENEN
10 114 Dries VERSTAPPEN KEERBERGEN
11 46 Lennert BELMANS WECHELDERZANDE
12 115 Arthur DE JAEGER ZOUTLEEUW
13 91 Manu VAN HOOF HINGENE
14 88 Frans LEDOUX LANDGRAAF (NL)
15 75 Milan CORVERS TESSENDERLO
16 128 Angel DECKERS HELCHTEREN
20 53 Dries BELMANS MOL
21 39 Bob POELMANS KOERSEL
22 3 Jules JORDENS DRIESLINTER
23 65 Daan DOUVEN HERTEN-NL
24 87 Gil GELDERS MELDERT (O.-VL.)
25 76 Nando DE RIJCK HEIST-OP-DEN-BERG
26 13 Ward DE LEEUW MOLENSTEDE
27 32 Jef PEETERS HERENTALS
28 54 Martin FELLMANN MELEN
29 37 Noah VERRIEST LIEDEKERKE
30 58 Arne BAERS PAAL
31 27 Jitse DAS LUMMEN
32 101 Sybe GYBELS HERENTALS
33 11 Robbe LENSECLAES HULDENBERG
34 124 Senne THONNON TONGEREN
35 34 Milan VERCAMMEN HERSELT
36 102 Lucas LAURENT WAREMME
37 33 Tymon LIJNEN ALKEN
38 123 Sam PEETERS HEPPEN
39 5 Viktor NIJS NEERIJSE
40 107 Noah FASTRES REMICOURT
41 81 Thomas COENEN MECHELEN
42 36 Dag VERBEECK WILSELE
43 64 Jordy LIEBENS ZUTENDAAL
44 7 Arne VAN DE WIELE OOSTHAM
44 117 Sid BERGHMANS AARSCHOT
46 92 Siebe DE WAELE GENTBRUGGE
47 62 Quinten VERACHTERT LOMMEL
48 104 Thibaut BERNARD HANNUT
49 105 Thomas BUDENAERS SINT-TRUIDEN
50 113 Juul NELISSEN MOLENSTEDE
51 44 Oberon DEFORT HAASRODE
52 103 Laurens GHEYSENS ASSE
53 130 Quinten STEEGEN BILZEN
54 79 Elias BELMANS TESSENDERLO
55 42 Joren BIJNENS RIEMST

 

 

2017

Jaartal datum  locatie categorie aantal deelnemers winnaar 2de 3de
2017 3/sep centrum juniores 53 Lars Oreel (NL) Seppe Galicia Jarne Van De Paar
2017 13/aug Bremt nieuwelingen 54 Arno Waeyaert Miguel Ladang Robbe Thielemans
2017 6/aug Bremt juniores 83 Tuur Dens Henri Vandenabeele Christian Bahr (DK)
2017 18/jun centrum juniores 32 Bjorn Vandebeek Bradley  Warnes (AUS) Bram Wauters
2017 15/jun centrum liefhebbers 66 Davy Commeyne Lennert Teugels Brecht Stas
2017 11/jun centrum nieuwelingen 53 Lennert Belmans Lars Craps Robbe Thielemans

 

Kasseikoers voor junioren - zondag 3 september t.g.v. ons 70-jarig clubbestaan

 

 Affiche-Kasseikoers-2017_comprim.jpg - 177,16 kB

 

 20170906-aankondiging-kasseikoers.jpg - 1,91 MB

2017-09-03-kasseitrofen.JPG - 5,42 MB

de trofeeën

 

2017-09-03-Podium-kasseikoers.JPG - 827,85 kB

Het podium van het eindklassement : Lars Oreel - Seppe Galicia - Jarne Van De paar met burgemeester Johan Van Hulst en voorzitter Herman Van Autgaerden en bloemenmeisje Charlotte Vanderwegen

 

2017-09-03-podium-kasseiklassement.JPG - 875,94 kB

Het podium van het kasseiklassement : Lars Oreel -  Lennert Cappan en Levi Jacobs

 20170906-kasseikoers.jpg - 2,93 MB

UITSLAG   53 dlnrs gemiddelde : km/h 37,04 km/u    
PLAATS   RUGNR. NAAM VOORNAAM WOONPLAATS  
1   28 Lars OREEL NEDERLAND VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 1'15" 55 Seppe GALICIA TREMELO Cycling team VIVE LE VELO DIEGEM
3   37 Jarne  VAN DE PAAR BALEN ACROG - BALEN BC
4   44 Romas ZUBRICKAS LITOUWEN Klaipeda
5   33 Florian ADAM LIBRAMONT-CHEVIGNY VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
6   38 Callum ANDERSON GREAT BRITAIN ACROG - BALEN BC
7   16 Joost DONDERS KINROOI SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8   22 Levi JACOBS BRECHT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
9   25 Jens CREYGELMAN MOORSEL JARFACE DEVELOPMENT TEAM
10   3 Pierre DESPONTIN THIMÉON LENSWORLD CYCLING TEAM
11   19 Joeri FRANCEN RUMMEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
12   54 Martin DELCOMMUNE ENGIS VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
13   42 Erikas SIDLAUSKAS LITOUWEN Pavalio DSK SVALIA
14   7 Jari RAECKE EERNEGEM CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
15   21 Elias VANHEEL BERINGEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
16   24 Dries VAN BUN LOMMEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
17   8 Siebe PEETERS ATTENRODE LENSWORLD CYCLING TEAM
18   14 Davide BOMBOI BALEN ACROG - BALEN BC
19   4 Vic VANDENDAELE ETIKHOVE VZW JONG WIELERTALENT
20   13 Lennert CAPPAN INGELMUNSTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
21   9 Theo HARTLEY BOLTON TRANSITION
22 1'30" 43 Kestutis VAITATIS LITOUWEN DSK Fortuna
23 1'35" 50 Axel DE LIE VAUX-SUR-SURE VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
24 1'40" 20 Lukas VANDENHAUTE WIJGMAAL (BRAB) YOUNG CYCLING TALENT D&D
25 1'44" 49 Frédéric NICOLAES BIESME SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
26   52 Simon HALLEUX CHARNEUX LOTTO-VC ARDENNES
27 1'53" 34 Sven VAN CAMPENHOUT WIJCHMAAL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
28 3'18" 1 Robbe VAN PRAET MEISE WK NOORD-WEST-BRABANT
29 4'30" 45 Aristidas KELMELIS LITOUWEN KAUNO
30   27 Vincent DEBOEL EINDHOUT SPORT EN MOEDIG GENK
31 9'00" 12 Dries BARBAIX HASSELT LENSWORLD CYCLING TEAM
32   51 Jesse VERHOEVEN MEENSEL-KIEZEGEM WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
33   18 Tristan CAUFRIEZ BINCHE LOTTO-VC ARDENNES
34   15 Maxence DESCAMPS BELOEIL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
DNF   6 Lennert VAN OOSTERWYCK HEIST-OP-DEN-BERG HEIST CYCLING TEAM (HCT)
DNF   10 Yannick BERAUX MARILLES BLANCS GILETS BRABANT WALLON
DNF   11 George GREENHALGH BURY IDENTITY RACING
DNF   17 Johan VINCENT SIRAULT SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
DNF   23 Alessandro TUSCANO VEDRIN VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
DNF   26 Bram WAUTERS LUMMEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
DNF   29 Dennis LIESENS TONGEREN SPORT EN MOEDIG GENK
DNF   30 Vince VRANKEN BALEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
DNF   31 Tristan SCHERPENBERGH KURINGEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
DNF   32 Matjas MANS GEETBETS ISOREX CYCLING TEAM
DNF   35 Adam PINDER GREAT BRITAIN ADEPT PRECISION RT
DNF   36 Ruben LAUWERS RUMST DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
DNF   39 Lukas TELLER KETTENIS LOTTO-VC ARDENNES
DNF   40 Johan DE BUCK ROZEBEKE ONDER ONS PARIKE
DNF   41 Arno COURT LANDEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
DNF   46 Denas MASIULIS LITOUWEN Klaipeda
DNF   47 Mantas JANUSKEVICIUS LITOUWEN SM GAIA DSK
DNF   48 Rokas KMIELIAUSKAS LITOUWEN SM GAIA DSK
DNF   53 Ruben CANDRIES MECHELEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

 

Bremt kermis : 13-08-17 nieuwelingen

 

Affiche-Bremt-Kermis-2017_HR.jpg - 752,35 kB

 

DSC00874.JPG - 801,96 kB

Machtsvertoon van Lotto -Olympia Tienen : Arno Waeyaert en Miguel Ladang zetten Robbe Thielemans en het peloton op 1'23".

 

 

 

2017-08-0613-Tuur-Dens-en-Arno-Waeyaert.jpg - 1,47 MB

 

 

Nummer 6 prijkt op Arno Waeyaert zijn palmares. In een spannend duel met zijn ploeggenoot won Arno de spurt in Bierbeek.

"Na 20km koers vertrokken op een klimmetje samen met ploegmaat Miguel Ladang. Vanaf dan alleen maar meer en meer voorsprong gepakt. Op 1 ronde van het einde was de voorsprong nog iets meer dan 2 minuten. Dus was er een sprint tussen ons 2 voor de overwinning die ik won voor een sterke Miguel!  Maandag 21 augustus vertrek ik met de nationale ploeg naar de ronde van Oostenrijk waar ik erg naar uitkijk." (De wielersite,door Kurt Vermeerbergen op 13 Aug 2017 - 19:56)

 

  UITSLAG 55 deelnemers 1h36'58"      
  gemiddelde : km/h 37,51        
PLAATS RUGNR. NAAM VOORNAAM WOONPLAATS CLUB TIJD
1 30 WAEYAERT Arno Jodoigne Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
2 47 LADANG Miguel Tienen Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
3 9 MACHIELS Brent Kozen Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
4 6 THIELEMANS Robbe Baal De Dijlespurters- VV Mechelen vzw 1'23"
5 44 DECOSTER Michael Bonheiden De Dijlespurters- VV Mechelen vzw  
6 1 BRAMS Andy Boutersem Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
7 10 MICHIELSEN Jarne Bonheiden De Dijlespurters- VV Mechelen vzw  
8 54 DE LAET Tomas OLV Waver Wielerclub Steeds Vooraan vzw  
9 26 GOOSSENS Siebe Olen De Kastelse Durvers vzw  
10 36 CEURENS Robbe Vlezenbeek Royal Cureghem Sportief vzw  
11 43 MARIT Senne Halle Jarface Development Team  
12 27 POELMANS Sam Koersel Sport en Moedig Genk  
13 2 DANIELS Pieter Betekom Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
14 29 VANDENBRANDEN Noah Meise WK Noord-West-Brabant  
15 7 VERBIEST Jordi Boortmeerbeek Young Cycling talent D&D  
16 34 DERAEDT Victor Schelle Wielerclub Steeds Vooraan vzw  
17 37 VAN LOOVEREN Thijs Sint-Lenaarts WAC Team  
18 13 WACHTERS Jul Aartselaar Wielerclub Steeds Vooraan vzw  
19 16 VOGELS Aaron Binkom Lensworld Cycling Team  
20 15 STEENACKERS Luka Merchtem WK Noord-West-Brabant  
21 24 BOELS Senne Heverlee Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
22 32 SNOEKS Lucien Sombreffe Sportclub Vélocipedique Marchovelette  
23 48 DE SMET Connor Ham Lensworld Cycling Team  
24 28 HEYLEN Robbe St. Pieters-Leeuw Royal Cureghem Sportief vzw  
25 12 DE RYCK Robbe Houwaart Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
26 3 DE LEEUW Ward Molenstede Lensworld Cycling Team  
27 45 GOFFART Jordi Tienen Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
28 4 JORDENS  Jules Drieslinter Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
29 21 OMLOOP Mats Olen ACROG-Balen BC  
30 5 WIDDERSHOVEN  Jochem Brunssum (NED) TWC Maaslandster-Zuid-Limburg  
31 50 KAESEMANS Siemen Bogaarden Royal Cureghem Sportief vzw 2'00"
32 51 LENSECLAES Robbe Huldenberg Lensworld Cycling Team 2'45"
33 33 DE ROECK Dante Hemiksem Van Moer Logistics Cycling Team 3'00"
34 49 VAN BOUWEL Hannes Nijlen Heist Cycling Team 4'30"
35 17 VAN GAELEN  Louis Mortsel Wielerclub Steeds Vooraan vzw  
36 41 VANDEN BERGHE Senne Merchtem WK Noord-West-Brabant  
37 31 VAN MELDERT Robin Lubbeek Young Cycling talent D&D  
38 42 MELLAERTS Robbe Rillaar Young Cycling talent D&D  
39 19 DE CRAECKER Gianni Houffalize Sportclub Vélocipedique Marchovelette  
41 8 PRION Jonas Herk-de-Stad Lensworld Cycling Team  
42 14 HAAS Cyril Stavelot Lotto- VC Ardennes  
43 23 ROBERT Guillaume Grez-Doiceau Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
44 40 ANDRIES Ward Huldenberg Royal Cureghem Sportief vzw  
45 38 DE BOECK  Anton Buggenhout WK Noord-West-Brabant  
DNF 11 HALSBERGHE Noah Heist op den Berg Heist Cycling Team  
DNF 18 SWERTS Jelle Diest Lensworld Cycling Team  
DNF 20 DOUCET Lucas Bastogne Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
DNF 22 VERBEECK Dag Wilsele Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
DNF 25 VAN KERCKHOVE Brent Asse Noord-West-Brabant  
DNF 35 PITTOMVILS Jochen Zoutleeuw Wim Ruelens Lotto Olympia Tienen  
DNF 39 ANDRIES Lars Huldenberg Royal Cureghem Sportief vzw  
DNF 46 RANDAXHE Charles Liège Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
DNF 52 HENRION Tom Straimont Veranda Willems-Crabbe Toitures-CC Chevigny  
DNF 53 PAULY Axel Chenée Entente Cyscliste de Wallonie  

 

Bremt kermis 06-08-17 : 25ste Koperen Fietske voor junioren

Bremt-06-08-2017-Tuur-Dens.JPG - 3,49 MB

Winnaar Tuur Dens ; 2 = Henri Vandenabeele; 3 =Christian Bahr (DK) omringd door Schepen van Sport Stefaan Van Haegenborgh en Charlotte Vanderwegen

 

Tuur Dens oppermachtig in Bierbeek

 
Door Kurt Vermeerbergen op 6 Aug 2017 - 20:32
Printvriendelijke versie
 

Tuur Dens heeft duidelijk de juiste benen gevonden. Na zijn zege vorige week toonde de renner van Davo zich in de spurt te Bierbeek opnieuw de snelste.

"Ik had deze koers met exact hetzelfde parcours al eens gereden. Het was toen een hele lastige koers met veel wind en als er hier veel wind staat kan het echt wel lastig worden. Toen reed ik heel de koers in de aanval en werd ik uiteindelijk 3e, het lag me. Vandaag stond er ook veel wind, dus ik wist wat me te wachten stond. De eerste rondes hield ik me wat rustig maar toen ik na 7 van de 16 rondes een mooie groep zag vertrekken wist ik dat ik er bij moest zijn. Ik reed er op de klim naartoe. De groep draaide goed rond, op een paar na, die later ook de rol moesten lossen. Met nog 8 renners gingen we de laatste ronde in. Op de laatste klim trek Henri door en we blijven nog maar met 3 over. Even werd het nog spannend toen het peloton wel heel dicht bij kwam, maar onze voorsprong bleek nog groot genoeg. In de sprint met drie kon ik het mooi afmaken en na vorige week mijn eerste behaalde ik nu mijn 2e overwinning van het seizoen."

 

UITSLAG 83dlnrs gemiddelde : km/h 40,26    
PLAATS RUGNR. NAAM VOORNAAM WOONPLAATS  
1 23 DENS Tuur ROTSELAAR  
2 21 VANDENABEELE Henri DENTERGEM  
3 32 BAHR Christian DENMARK  
4 61 BARBAIX Dries HASSELT 7"
5 15 CLAEYS Arno OOSTAKKER  
6 83 DEWIT Jordi ASSE  
7 87 PINDER Adam GREAT BRITAIN  
8 82 WOUTERS Rick BEGIJNENDIJK 31"
9 57 VERBIST Alexander TERVUREN  
10 55 OREEL Lars NEDERLAND 35"
11 39 PLATTEEUW Robbe MEERBEEK  
12 4 BEN MOSHE Yuval ISRAEL  
13 40 BOMBOI Davide BALEN  
14 74 PAQUOT Tom BRAIVES  
15 68 DE MESMAEKER Tibo ZEMST  
16 70 HAEST Jasper NEDERLAND  
17 46 SIEMONS Julian ZOERSEL  
18 41 ROELENS Robbe LEEST  
19 51 KOHNEN Alexandre LUXEMBOURG  
20 85 DE BRAEKELEER Jef BORCHTLOMBEEK  
21 28 DELY Thibault HOGNOUL  
22 63 VRANKEN Vince BALEN  
23 52 LAMBEIR Joachim LINTER  
24 43 MATERNE Rémi BOOM  
25 37 THYS Joren ITEGEM  
26 53 STYLEMANS Mattis AFFLIGEM  
27 71 VERLINDEN Robbert ERPS-KWERPS  
28 19 WALRAED Jesper ZOTTEGEM  
29 34 KOLDKJÆR DECKER Thomas DENMARK  
30 27 SCHURMANN Jordan LIGNEY  
31 80 RUBINSTEIN Roy ISRAEL  
32 11 LAHAV Omer ISRAEL  
33 91 JANSSENS Pieter GROBBENDONK  
34 42 DETIENNE Victor HULDENBERG  
35 81 BRUYNS Lennert BERLAAR  
36 59 VERHEYEN Thomas BAARLE-HERTOG  
37 69 PUBLIE Yannick HAACHT  
38 14 DEBOEL Vincent EINDHOUT  
39 30 SCHOTS Michaël MEEUWEN-GRUITRODE  
40 65 BRACKE Stan SINT-AMANDSBERG  
41 67 JANSSENS Dries GROBBENDONK  
42 33 RYTTERSGAARD Sebastian DENMARK  
43 54 DE SMET Loewie BRAKEL  
44 79 VAN DYCK Ward HERENTALS  
54 56 VANHULST Jens NEERLINTER 50"
55 44 ABU-FARES Saned ISRAEL  
56 86 MEENS Johan HOMBOURG  
57 10 VANHERREWEGEN Thomas VILVOORDE 55"
58 25 PEETERS Siebe ATTENRODE 1'08"
59 60 FOCQUET Mathijs REET 1'15"
60 1 SCHEPENS Dylan WILSELE 1'20"
61 2 PRYDE Struan GREAT BRITAIN 1'25"
62 62 VAN BIESEN Stijn MOORSEL  

 

 

Bierbeek-centrum zon 18-06-17 : junioren

 

Affiche-Bierbeek-Kermis-2017_HR.jpg - 758,90 kB

 

 Bierbeek-centrum-20170618_-.jpg - 3,28 MB

 Winnaar Bjorn Vandebeek; 2= Bradley Warnes (AUS); 3= Bram Wauters met public address Johny Ven en Burgemeester Johan Vanhulst

 

Tussen de examens door rijdt Bjorn Vandebeek naar derde zege

 
Door Kurt Vermeerbergen op 18 Jun 2017 - 19:49
Printvriendelijke versie

In het Brabantse Bierbeek ging Bjorn Vandebeek zijn derde zege van het seizoen achter zijn naam zetten. Bjorn stond alleen op de finishfoto.

"Ik zit al meer dan een week in de examens dus niet veel kunnen trainen maar het gevoel vandaag zat wel oké! Na 4 van de 11 ronden al eens geprobeerd maar dat bleek nog te vroeg. Daarna waren er enkele ontsnappingen maar geen enkele ontsnapping kreeg meer dan 30sec dus de ontsnappingen waren van korte duur. De voorlaatste ronde op 16km van het einde solo gegaan en met 30 seconden voorsprong mijn 3de overwinning van het seizoen behaald! Nu nog een weekje studeren..."

 

UITSLAG 32 dlnrs gemiddelde : km/h 37,65 2H19min  
PLAATS RUGNR. NAAM VOORNAAM NAT WOONPLAATS CLUB
1 6 VANDEBEEK Bjorn BEL MECHELEN-BOVELINGEN ACROG - BALEN BC
2 op 30" 29 WARNES Bradley AUS BRISBANE WILLEBRORD WIL VOORUIT
3 13 WAUTERS Bram BEL LUMMEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4 op 50" 1 PEETERS Siebe BEL ATTENRODE LENSWORLD CYCLING TEAM
5 36 ANSELME Renaud BEL TINTIGNY VERANDA WILLEMS- CRABBE TOITURES
6 34 THONNON Bas BEL TONGEREN DAVO CYCLING TEAM 
7 op 1' 27 UALGASI Joni BEL KORTENBERG CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
8 op 1'10 26 VERBIST Alexander BEL TERVUREN CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
9 31 VAN GILS Maxim BEL WUUSTWEZEL WAC TEAM
10 32 DE BRAKELEER Jef BEL BORCHTLOMBEEK ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
11 7 DE PAUW Len BEL BORCHTLOMBEEK JARFACE DEVELOPMENT TEAM
12 15 DE MEYER Jarne BEL HULSHOUT IKO ENERTHERM-BEOBANK
13 14 VAN ROY Arne BEL MERCHTEM CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
14 22 DE GREEF Tim BEL PUURS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
15 3 VAN DER TRAPPEN Gilles BEL KAPELLE-OP-DEN-BOS WK NOORD-WEST-BRABANT
16 4 DESPONTIN Pierre BEL THIMÉON LENSWORLD CYCLING TEAM
17 20 SEMPELS Gill BEL HERENT WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
18 18 BARBAIX Dries BEL HASSELT LENSWORLD CYCLING TEAM
19 24 VAN PRAET Robbe BEL MEISE WK NOORD-WEST-BRABANT
20 21 VAN LIPPEVELDE Sander BEL SINT-LIEVENS-ESSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM
21 11 BRUYNS Lennerd BEL BERLAAR LENSWORLD CYCLING TEAM
22 op 2'15" 28 VERLINDEN Robbert BEL ERPS-KWERPS CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
23 op 3'30" 12 FONTAINE Emerson BEL HORION-HOZEMONT  SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
             

 

Bierbeek-centrum : don 15-06-17 elite zc

 DSC00859.JPG - 901,01 kB

 

 Winnaar Davy Commeyne na betwiste spurt; 2 = Lennert Teugels; 3 =Brecht Stas met links Burgemeester Johan Vanhulst en rechts Johny Ven aan de microfoon

Davy Commeyne ondanks protest